R.I.P ŽAN ŠILJEGOVIĆ 02.3.2013.

R.I.P ŽAN ŠILJEGOVIĆ 02.3.2013.

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
48273050288069308690110.jpg
 
ja sam se najezio kad sam prije dva tri dana tek saznao njegovu sudbinu i jos novinarsku "Ljagu" na sve to :icon_sad: :icon_sad:
neka mu je vjecni rahmet dushi :icon_cry:
 
Član
bilo bi lijepo da se skupi raje kao i prosle godine i da se obidje jedan krug gradom poslije svega..
 
Legend
Zato mi kao oni koji su ga poznavali, direktno ili indirektno, trebamo da se svaki put sjetimo ovog, i sveg sto su mu "Pripisali" i jos jendom pokazemo da je Zan bio puno bolji momak nego sto su ga oni javnosti prikazali..

Vidimo se
 
Treba doci u sto je vecem broju.Rahmetli Zan je bio momcina i nikad nece biti zaboravljen SARAJEVSKA LEGENDA !
 
Član
Je li mene ovo zaobišlo?

O kakvoj ljagi govorite?
Mislim sjećam se kad je poginuo i kako je poginuo, nije da nije sam kriv, ali se ne sjećam da je nešto bilo u medijima?
 
Član
čini mi se da je bio prozivan kao "ulični trkač poginuo" i nesto tako...standardne dezinformacije nasih medija....
 
Član
ako bogda obavezno dolazim Zan je puno vise zasluzio pa makar mozemo otici i ispostovati na neki nacin naseg kolegu, i vecinu nas ceka takva sudbina kod nas cim spustis auto stavis xenone, felge trkac si tako da pisu svasta, trkac je i onda kao nema veze sto je poginuo to je zalosno, vecina ovdje dijeli dosta toga jer smo svi mi na neki nacin ( trkaci ) tako da bi trebali svi doci prvenstveno radi Zana o kojem je suvisno bilo kakav komentar dati pa onda radi nas da bi na neki nacin pokazali da nije tako kao sto misle i kao sto pisu, zalosno je cuti nema veze sto je poginuo bio je trkac toliko puta sam se posvadjao radi takvih komentara i shvatio da vecina dijeli isto misljenje tuzno, zalosno, zlobno da nema dalje zato svi naravno iz Sarajeva trebaju doci a i ostalih blizih gradova naravno ko moze i iz daljih jer je ponavljam zan to zasluzio i radi takvih komentara do kraja zivota cu ici svake godine i odati pocast nasem kolegi, bratu, jaranu, poznaniku nema veze ko ga i nije znao licno treba da odvoji sat vremena i da ispostuje naseg Zana kojeg necu ( necemo ) nikad Zaboraviti.

Zane R.I.P.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top