Q:Nove gume

Q:Nove gume

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Dakle kontam pocastiti ljubimca novim gumicama :) avtek je Fiat Tipo, a dimenzija 195/50, ili eventualno 185/55, koja god da je jeftinija :) mislim da je 50 profil u 195 popularniji nego 55, ispravite me ako grijesim :) dakle, molio bih preporuke i cijene, Tz podrucje.

Thnx
 
Član
Vidim da ti je cijena bitna i onda cu ti u ovoj jeftinijoj klasi preporuciti Barum u dimenzijama 195/50. Cijena je oko 150KM 2 kom. Za te pare neces naci bolje gume
 
Član
Hvala , to i jeste jeftino, a kontao sam reciimo do 500 km nesto? Za set tj. , i trebaju mi ljetne gume, za zimu imam 165tice hehe :) Kakve su Barumice, i koji model si mislio?
 
Član
Bravuris
bravurisn.jpg

kod mene su na autu i ja sam zadovoljan.
 
Član
kod mene su na autu i ja sam zadovoljan

Mom i ne trebaju bolje :D
A IGY gdje se imaju kupiti ove sto si preporucio? ;)
 
Legend
Negdje oko 120-130KM Toyo kod amera u volanu. Otidji vidi moze se dogovorit sa momkom svakako.
 
Član
daki je napisao(la):
Negdje oko 120-130KM Toyo kod amera u volanu. Otidji vidi moze se dogovorit sa momkom svakako.

Trknut cu svakako, vec sam i realan, za mogucnosti mog auta ne trebam overkill kao Pzero Nero recimo :) ali necu ni da na prvoj kisi pocnem letat okolo ko slina....
 
Član
:) najbolje ti je da odes u Volan i da se dogovoris s amerom momak je maximalno korektan....dace ti sigurno jeftinije neke gume neg sto bi uzeo negdje drugo......Ja kod njega uvijek kupujem gume.....i nikad se nisam pokajo
 
Član
HuKa je napisao(la):
:) najbolje ti je da odes u Volan i da se dogovoris s amerom momak je maximalno korektan....dace ti sigurno jeftinije neke gume neg sto bi uzeo negdje drugo......Ja kod njega uvijek kupujem gume.....i nikad se nisam pokajo

Odem, danas trebam da pogledam malo cijene i ponudu, thnx svima
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top