Q: Hyundai Accent user manual

Q: Hyundai Accent user manual

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
pozdrav
kupih nedavno spomenuto auto iz 1997 godine. benzinac.
imam par problemcica koji su vecinom vezani za rasklapanje pojedinih stvari nego nesto ozbiljnije.
uglavnom do sada sam uvijek uspjevao nalaziti neke how to manuale za popravke za svoja dosadasnja auta ali za ovo jos ne.
ima li neko ili zna li mjesto odakle skinuti ili haynes ili nesto sl.
hvala
 
pa konkretno bih volio haynes manual jer su njihovi manuali uvijek najdetaljniji, ali i neki drugi ne bi bilo zgoreg.
sjecam se kad sam imao peug 205, nasao sam u papirnom obliku haynes za njega. bukvalno nije bilo kvara koji sa tim covjek ne bi mogao sam otkloniti. jedino sta je bilo praaaavo zajeee je carkanje oko karburatora. sve ostalo samo ti je trebalo alata i strpljenje. svaki saraf je bio ucrtan. ista stvar je bila i za fiat bravo. u kombinaciji sa eper-om nije bilo fule. jedino sto je bravo malo sofiticiraniji pa je bilo i vise elektronike za koju treba specijaliziraniji alat.

meni treba najvise carkanje oko mjenjaca (sastavljanje i rastavljanje rucice i sl.) jer mi je hod mjenjaca malo predugacak za moj ukus. a imam i nekih par senzorcica za koje bih volio znati sta su.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top