Pusscaa eeeee :-)

Pusscaa eeeee :-)

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Pozdrav,

zovem se faris, zivim u Gorazdu i imam 19 god. Upravljam jettom 1 (1981. god.). Forum je prejak koliko sam do sada mogao vidjeti pa sam se i ja reg. da sta naucim. Svoju jettu sam nesto "sredio" ali vise krpio, stavit cu koju sliku pa sami vidite. nema se, stas :). Ali mislim da cu se za jedno 2-3 mjeseca malo para nakupit da fino iz nova sredim. Et pozdrav svima i pussca :)!!!
 
Član
Dobro nam dosao i budi ostani aktivan! A sto se tice auta,samo polako,sve ce doci u svoje vrijeme ;) korak po korak :)
 
Član
hahahhaahha
ne mogu da vjerujem tko je ovdje dosao :-D
brate " Pusscaa eeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee :) " hahahahha

ljubi sin tvoj i ziviio....

do tipkanja te grlim :-D

ev eko me zove na telefon i kaze place od smjeha
 
Član
Dobro dosao,ako sredis tu jettu mislim da ce bit jedna od rijetkih ako ne i jedina koja je sredjena kod nas hehe
 

Eko

Član
hehehehe dobrodosao brate , znam te preko 10 godina :D neka te s rajom, svi su fini ovdje.. i pomoci ce tu i tamo , salim se naravno :p
Slobodno stavi slike jette kad ti ja kazem ;) uslikaj i muziku ,samo nemoj onaj spojler :D jer sigurno je ako ne i jedina onda jedna od najzanimljivijih .. pozz tipkamo se

jah i pusscaaa eee :D
 
Član
jetta-freak je napisao(la):
Pozdrav,

zovem se faris, zivim u Gorazdu i imam 19 god. Upravljam jettom 1 (1981. god.). Forum je prejak koliko sam do sada mogao vidjeti pa sam se i ja reg. da sta naucim. Svoju jettu sam nesto "sredio" ali vise krpio, stavit cu koju sliku pa sami vidite. nema se, stas :). Ali mislim da cu se za jedno 2-3 mjeseca malo para nakupit da fino iz nova sredim. Et pozdrav svima i pussca :)!!!
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top