PURE - pomoc oko instalacije

PURE - pomoc oko instalacije

Super Moderator
U pitanju je igra PURE
Pitanje je preko kojeg programa se mora instalirati ova igra
Na 2 DVD-a je
Ovako izgledaju ti file-ovi




''Pure DVD 1.mdf'' ''Pure DVD 1.mds'' i onda na drugom CD-u isto samo DVD 2

a ova igra je u pitanju







Molim ove sto se malo bolje razumiju oko tih stvari da mi pomognu :D
 
Član
i umene su takve formule bile, i bili su takvi fajlovi sa istim extenzijama .mdl i .mds
i bio je jos jedan fajl.
a ovako trebas

PRvo napravi jedan folder na destkopu , i odna kopiraj sadrzaj sa oba DVD u taj folder.
Onda probaj neki od tih fajlova pokrenuti pomocu Daemon toolsa, jedan treba da se pokrene ,a ti pokusaj svaki dok ne nades onaj koji treba.

DAemon Tolls
http://www.daemon-tools.cc/eng/downloads
 
instaliraj power iso ,,,i onda samo desni klik na prvi dvd i power iso,pa mount...pojavit ce ti se ko novi cd rom u my computer i tu ga otvoris normalno i pokrenes instalaciju,,,kasnije ti trazi drugi dvd isto tako uradis ;) ;);)
 
Super Moderator
evo skinuo sam power iso sad se mucim tamo pokusavam nesto valjda ce uspijeti :lol: :D
hvala vam puno ;)
 
Ma i Daemon Tools ti je lagan, a sada je postalo must have da bi se igre instalirale, ali nije tesko.

Imas kao neki tutorial za cod4 http://www.youtube.com/watch?v=XigxFo4lkYo
 
Super Moderator
Ma ne ide pa da ga hebes
I kad napravim virtual drive sa deamon tools on mi napravi winrar i sta s tim mogu... nista !
kopirao sam i sve na racunar pokrenem instalaciju al opet stane i kaze kao nema sta instalirat ... nesto u tom smislu
uglavnom jebada ziva glupost su napravili
 
Super Moderator
Instalirao sam igru i sad ima neki problem
Prvo kad sam probao uci u igru javlja da nije pravi CD unutra (tj. trazi mi crack)
Ubacim crack sa CD-a, probam da pokrenem igru pojavi se crn ekran kao kad pokrece igru ali nakon par sekundi izbaci i vrati me na desktop gdje sam i bio
u cemu je problem bas mi se igra a nece nikako :icon_question:
 
Super Moderator
mahe007 je napisao(la):
Probaj drugi crack imo sam isti problem sa NFSMW.;)

To mi je naumpalo danas i skinem drugi crack
Pokrene igru krene onaj trailer pa load-a nesto par puta i kad treba pokrenuti da igram kao prije nego sto krenem pravo igrati neka testna voznja i krene load i load-a dugo nekih 5 minuta i samo izbaci error i resetuje mi racunar
onda da probam treci crack ? :icon_confused:
 
Super Moderator
MAXI-Megane je napisao(la):
a vrlo moguce da ti je slaba graficka da ne moze da pokrene igru

ma nije nesto jak racunar ali gledao sam po onom sto igra zahtjeva, moj dosta vise moze da pokrene
 
Top