PURE GERMAN!!!!!! - Komentari projekta

PURE GERMAN!!!!!! - Komentari projekta

MTR

Član
RE: PURE GERMAN!!!!!!

Clean and Mean , pre pre dobar druze , rijetko kada pohvalim kojeg golfa al ovo vidjam samo po Njemackoj i evo i na ovim prostorima hvala bogu , cist izgled sa dobro pogodjenim detaljima ;)

jel dizel ??? , ako jest dodjem i ubijem te :D
 
Član
RE: PURE GERMAN!!!!!!

Predobar golf,pravo mi se svidja,tabla uradjena super...:cool::cool:

ajd daj nam malo detaljnijih slikica ....ako imas od pocetka projekta sta po par slikica da stavis...;)
 
BHT Ovisnik
RE: PURE GERMAN!!!!!!

pratio sam ovaj projekt na vwcc,opasno mi se sviđa,posebno sto je sve extra uklopljeno clean bez pragova i rubova i ove kerscher carmona su mi :icon_eek::icon_eek: :cool::cool:
 
Član
RE: PURE GERMAN!!!!!!

E kad me neko natjera da pohvalim Golfa prokletog, dođe mi da se upucam u trepavicu, ali moram.:icon_mad:

Odličan, stvarno je sve na svom mjestu, za svaku pohvalu.;)
 

LSD

Član
RE: PURE GERMAN!!!!!!

golf je perverzione...:Dskidam kapu ovakvim projektima.
a sada malo OFF-a
zasto je nas balkanski mentalitet takav da svi pljuju dizele svi ih tako rado imaju u svom vlasnistvu??ne kontam vas ljudi.pratite li vi malo noviju svjetsku scenu.ljudi sve vise i vise sviraju TDI-eve DTI-eve..CDTi-eve itd
sto bi falilo da je u ovom autu PD nasviran na 200KS???
 
Član
RE: PURE GERMAN!!!!!!

auto je predivan covjece...stvarno je super, ne mogu da vjerujem da ima ovakvih primjeraka u nasoj okolini;)

ja vozim dizela i ne razmisljam o benzincu...doduse, razmisljam o kakvom tdi-ju sa 100-injak konja:icon_smile:
 
Top