PURE GERMAN!!!!!! - Komentari projekta

PURE GERMAN!!!!!! - Komentari projekta

Član
esso_sa je napisao(la):
invisible je napisao(la):
Projekat je čisti sex, svaka čast ;) Možeš da mi objasniš koje su tačno prednosti sa biračem od S3 na 02A?

Kraci i precizniji hod saltebla pa tako i saltanja brzina. Isti setup i ja koristim na svom 16VT

Dejan 16v je napisao(la):
Izduvna perverzija!:icon_eek:

Bezze se covjek patio. umjesto da si ga ti odveo na otpad da mu daju komplet izduvnu sa turbinom za 50 maraka :lol:

Ma veze ti nemas!:lol:
 
Član
Lukicu, sve pohvale za dosadasnje radove ;)

mogu slobodno reci da si veliki manijak :D

a da ne spominjem i one "latex" cice :lol:
 
Član
Huh evo me!!!
Nisam bio online jedno vrijeme pa da se dovezem na essu i saltung i pomenem da je sve tocno sto je esso rekao!!!

pukim48 je napisao(la):
Lukicu, sve pohvale za dosadasnje radove ;)

mogu slobodno reci da si veliki manijak :D

a da ne spominjem i one "latex" cice :lol:
Thnx pukim!!
SAMCO curke su kvalitet to znas i sam!!!


sto se tice projekta ostalo je jos pribaviti
Lancanik uljne pumpe od 19 zuba jer na ovoj radilici od tfsi je 21zub,kolo citaca radilice od tfsi-a jer nisam dobio na radilici i to moram lagano otici u ovlasteni.jak
Druge stvari su brtva glave i ventil dekla i kupiti zinorex boju za koju sam cuo da je najbolja za farbanje dijelova i nakraju ulje za razradu motora neku mineralicu 15w40 i ona smo kompletni za sloziti motor!!!
 
Član
bucky_mb@yahoo je napisao(la):
Nadam se da ces to cim prije sklopiti, veliki respect za dosadasnje radove ;)
I ja se nadam,jer radim nesto sto jos nisam tako da ima i doza riskira u ovom projektu!!
Ali dobro,tko neriskira neprofitira.!!!


.nOKe je napisao(la):
Ozbiljan projekat nema sta, svaka cast drug, samo naprijed ! :)
Hvala nOKe!!!
 
Član
serialgf je napisao(la):
sve najbolje ti zelim od srca. Koliko je samo za ovo do sada trebalo zivaca i truda samo bog zna.
Jako puno vjeruj mi!!
Tamo sam u tuning motora napisao jedan dio novca koji je utrosen da bi se slozio kvalitetan turbo motor pa mozes skicnut!!!
P.s.hvala na zeljama!!
 
Član
Poslije onog golfa 2 sto je unutra petica ovo je vjerovatno najbolja sto sam vidio,svaka cast i samo uploaddd ;);)
 
Top