Punto

Punto

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
evo dvije slike, slikano mobitelom pa su malo cudne

2ege4hk.jpg

15gs0si.jpg
 
Član
gume su postavljene na alu felge i sve izbalansirano i aBd u pon idu na auto.
onda ide potraga za pragovima ili samo desnim pragom posto lijevi imam
 
Administrator
sve je super ;) samo mi se te obrvice ne svidjaju nikako;) nisu se uklopile nesto :icon_biggrin: a ja bi radije nabacio neki bad look:icon_biggrin: to je moje misljenje :icon_biggrin:
 
super izgledaju te karambolke u boji auta,odma drugo auto,jos kad cucnu fegice,bice ko bonbona,nego sto nisi i ove kapeice od spigla isto u crveno ofarbo,mislim da bi dobro izgledalo ;)
 
Član
materijal nije pogodan za farbanje i boja se sa njih guli. mozda nekad ako nadjem one koji su vec ofarbani kupim te i ofarbam ih u crveno do tada nista
 
Član
Može se ofarbat,samo treba dobru podlogu pripremiti,nije to nikakav bauk materijal..

P.S. Prvo je bilo za karambolke,a sad će se za retrovizore stalno govorit :lol:
 
Član
ma ja znam svoje planove. kad nema para mozes ti govoriti sta hoces. sve ide u svoje vrijeme, polako ali sigurno. karambloke nisam planirao farbati dok nisam kupio druge, kad sam ih kupio onda sam i ofarbao, a tako ce biti i sa retrovizorima. pragove da nabavim i to ce biti to sto se vanjskog izgleda tice. Trazim crne bocne zmigavce i aBd zatamnjivanje i xenoni i to bi bilo to.
za unutra ne znam jos nista ali moguce da cu presvlaciti sjedista ili cu raditi presvlake to cu vidjeti kad za to dodje vrijeme. sto se tice motora mozda postavim panelni k&N filter ili onaj filter sto FK proizvodi isto panelni. ma vidjet cemo sve u svoje vrijeme
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top