Punto

Punto

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
xr4iboy je napisao(la):
dobar puntic samo kakve fele i bombona

Imam u planu ali obiso sam po BiH nigdje nema 14'' za njega. 15'' probo i razocaro se a 13'' mu male, tako da 14'' bi bile idealne ali kad ih nadjem
 
Član
Moram jednu primjedbu a to su plave pozicije totalno off i izfurano a i ne idu ti na crveno auto :) ostalo je ok svidjaju mi se obrvice
 
Član
Sto bi moro biti isti ko i svaki, i ako se nekome ne svidjaju plave diode neznaci da se i meni nesvidjaju, svako stavlja na svoje auto ono sto mu se svidja, a ne na ukus drugih.
 
Član
daki je napisao(la):
A sta fali 15kama, mozda jednostavn nisi nasao one prave.

Auto nije predvidjeno bez nekih dorada za 15'' felge. Kupio jedne petokrake i na autu izgledale extra i to je sve. kad sjedne nazad dvoje u krivinama se culo paranje. Ja skinem tocak kad vidim da je guma derala zastitnu plastiku sa unutrasnje strane blatobrana, a i felga je svega 0,5cm udaljena od karoserije. jedini nacin da ih stavim je da nabavim odstojnike i duze sarafe tako da sam ih na kraju vratio liku i uzeo svoje pare. tako da u buducnosti nemam namjeru uzimati felge vece od 6jX14'' ili 6,5JX14'' 4x98
 

IGY

Član
emirEX_sa je napisao(la):
daki je napisao(la):
A sta fali 15kama, mozda jednostavn nisi nasao one prave.

Auto nije predvidjeno bez nekih dorada za 15'' felge. Kupio jedne petokrake i na autu izgledale extra i to je sve. kad sjedne nazad dvoje u krivinama se culo paranje. Ja skinem tocak kad vidim da je guma derala zastitnu plastiku sa unutrasnje strane blatobrana, a i felga je svega 0,5cm udaljena od karoserije. jedini nacin da ih stavim je da nabavim odstojnike i duze sarafe tako da sam ih na kraju vratio liku i uzeo svoje pare. tako da u buducnosti nemam namjeru uzimati felge vece od 6jX14'' ili 6,5JX14'' 4x98

stavi 15ke i nemojte se vozati dvojica puno je to hehehehe, ma salim se 14 su mijera
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top