Punto

Punto

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Ojj kad se sjetim kad sam ja svog ofarbao pa nisam moga ni jesti ni spavati nisam znao sta da radim od sebe dok nije osvanulo ono jutro da idem da sklapam i da ga dovucem kuci...Neka je sa srecom bit ce sada bombonica...
 
Član
roki_actros je napisao(la):
Ojj kad se sjetim kad sam ja svog ofarbao pa nisam moga ni jesti ni spavati nisam znao sta da radim od sebe dok nije osvanulo ono jutro da idem da sklapam i da ga dovucem kuci...Neka je sa srecom bit ce sada bombonica...

aBd.
samo me interesuje kako mu je spojler legao.
 
emire obraduj me i reci da će karambolke biti napokon u boji auta nikako mu ne stoje crni branici sve je ostalo suvišno to uradi bit će extra
 
Član
dadao_style je napisao(la):
emire obraduj me i reci da će karambolke biti napokon u boji auta nikako mu ne stoje crni branici sve je ostalo suvišno to uradi bit će extra

falilo mi love za karambolke pa cu to u proljece aBd. za taj poduhvat mi teba 400KM=300 za farbanje i 100KM za drugu zadnju karambolku
 
emirEX_sa je napisao(la):
dadao_style je napisao(la):
emire obraduj me i reci da će karambolke biti napokon u boji auta nikako mu ne stoje crni branici sve je ostalo suvišno to uradi bit će extra

falilo mi love za karambolke pa cu to u proljece aBd. za taj poduhvat mi teba 400KM=300 za farbanje i 100KM za drugu zadnju karambolku


ok razumijem evo i meni se auto farba u komori je i više od planiranog sam potrošio zato te i shvatam a čak je i bolje da ih farbaš u proljeće nego sada ide zima samo ćeš ih bezze odštetit kamenčići sol itd sretno dalje
 

IGY

Član
moras malo urezati karambolku
urezi je nekih 4 cm tako da pola rore bude u visini karambolke
ako si me skontao
onako kako sam ja sebi urezao
 
Član
IGY je napisao(la):
moras malo urezati karambolku
urezi je nekih 4 cm tako da pola rore bude u visini karambolke
ako si me skontao
onako kako sam ja sebi urezao

ma nije karambolka problem ne moze od one kutije za rezervnu gumu i opruge amortizera. sve mi je bilo jasno kad sam danas digao auto na dizalicu. prislonio i razocarao se. al sta ces valjda mi nije sudjeno
 

IGY

Član
joj ja dobro si
znam na sta mislis
on u biti stoji nakoso jel tako
ne znam da mozda pokusas da odrezes roru pa da je navaris na lonac kad njega uglavis:icon_question:
jbg steta bas dobro bi mu legao
 
Član
IGY je napisao(la):
joj ja dobro si
znam na sta mislis
on u biti stoji nakoso jel tako
ne znam da mozda pokusas da odrezes roru pa da je navaris na lonac kad njega uglavis:icon_question:
jbg steta bas dobro bi mu legao

ma ja. ma naletit ce nesto sto pase (citaj: valjda)
 
Član
evo i slike poslije farbanja koje sam obecao

2l95jx1.jpg

30t1dfl.jpg

rvxcnl.jpg

257q42q.jpg
 
Član
dobar dobar samo to krov nije farban ili??? cini mi se ko da je ispuco lak na onim slikama di pokazujes spojler...
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top