Punto Sporting mk2

Punto Sporting mk2

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
evo pošto sam novi na forumu da vam predstavim svoj auto

kao veliki zaljubljenik u fiat i nakon puno fiat modela,zapeo sam za punta sporting i rekao moram si ga nabavit,i tako nakon par mjeseci traženja napokon sam ga našao

auto je kod mene već skoro godinu dana,jako sam zadovoljan sa njime,ima dosta planova,vjerovtno novi amortizeri,novi ispuh,možda chip tuning i sitnice :icon_biggrin:


Punto Sporting 1.2 16v 80ks
2003 godina
cca 89 000 km

sportski volan presvučen kožom,ručica mjenjača presvučena kožom,sportski sicevi,klima uređaj,daljinsko centralno sa alarmom,el podizaći,serijska muzika sa subom u gepeku,alu 15,gume 185 50 15,sporting krovni spojler i pragovi,6 brzina,bijele čukice itd...

od preinaka,tu su xenon kit 6000,bmc cda filter alu 15 od punta hgt abarth,eibach opruge 3,5,protočni asso auspuh,zadnje lampe od mk2b sa bijelim žmigavcima,sparco papučice,hu alpine,distance,imam još jedne alu felge od sportinga/hgt-a ....

evo par slika

332a1dz.jpg


2whnwxh.jpg


2qjybeh.jpg


2qdvek9.jpg


evo za sada toliko,pokušat ču ostati aktivan i obavještavat vas o svojim radovima

pozdrav iz Hrvatske! :cool:
 
Član
super punto iako nisam nekii simpatizer tog automobila ... danas sam se provozao u puntu hgt 1.8 130 ks .... auto koje vas ne ostavlja ravnodosnim ... fakat leti .... sretno s daljnim radovima pozz :)
 
Član
odlican, po mom misljenju bolje auto nisi mogao izabrati... jos kad je ocuvan ovako ko tvoj, plus malo km presao uuu, vrh;)
 

IGY

Član
kad ti neko ko ne voli fiat kaze da je odlican znaj da je odlican :cool:

a slike su takodze dobro ispale
 
Član
fala ekipa! :cool:

ma trebalo bi tu još bit svega,nove muzike,moram i zadnji branik zamjenit jer vlasnik prije mene je izrezao neke rupe i stavio mrežice i sad to izgleda Bože sačuvaj,unutra ide središnja konzola od HGT-a (tnx to tepsija) i tako...

ma samo da je para bit če svega!

:icon_biggrin::icon_biggrin:
 
Član
dobro je pa ti vec neko ije reko fiJat krsh...bulex recimo...hehehe
al ne obaziri se,to su prepucavanja izmedju clanova,skontat ces:lol:
sve u svemu,autic je extra,svidja mi se,ovaj punto mi je najljepsi od svih modela...jedino su im retrovizori uzasni,ko da je auto iz 80-tih...jedini minus...slike su extra,auto jos bolje....sipaj i cuvaj;)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top