Punto - moj mali otrov....i ja... :)

Punto - moj mali otrov....i ja... :)

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
RE: moj mali otrov....i ja... :)

xzone je napisao(la):
panajotis je napisao(la):
E sad ti ... pa nije niko poceo djecu praviti sa 14 godina...
Meni je 22 sad.. pogledaj malo i nemoj dezinformacije siriti.. cime se sluzis.. jojjjj
Ne slusaj ga :icon_confused:

nemoj njemu vjerovati dok ne pokaze licnu znaci licnu pa skeniraj i onda ti mozda povjeruje ali ce tad biti vec kasno

AJ BJEZI TAMO... odoh spavati necu da coram u ova doba :lol:
 
Legend
RE: moj mali otrov....i ja... :)

kad prije 6 strana :icon_question::icon_question:

odlican autic, sve pohvale, bas po mjeri :)

kakvi su planovi za buducnost ?
 
Član
RE: moj mali otrov....i ja... :)

.nOKe je napisao(la):
kad prije 6 strana :icon_question::icon_question:

odlican autic, sve pohvale, bas po mjeri :)

kakvi su planovi za buducnost ?

joj i ja ranim sutra ustajem u 6 dobro me napomenu...
planovi za buducnost oticemo na kafu hahahahahaha sad me nemojte pokopati dok spavam nije fer onda hahahaha
 
RE: moj mali otrov....i ja... :)

joooooooj spamera majko draga!

inace punto ko punto,drago mi je da nema plastike i ostalih kerefeka po autu,dimenzija guma i felgi savrsena,taman!

Daj nam i taj preostali dio slika!

;)
 
Član
RE: moj mali otrov....i ja... :)

vidim ja da i ovdje spamera ko u prici....:lol::lol::lol:
drago mi je da vam se sviđa i moj auto...:lol::lol:
imam tehnickih problema sa foticem pa nemogu uploadat fotke...:icon_sad::icon_sad:
ali obecajem bit ce ovaj tjedan....:)
 
Član
RE: moj mali otrov....i ja... :)

da neduljimo cim budes dolazila u ovaj kraj bosne javi da se upoznamo vodim te na cevape i na skijanje na Vlasic:icon_confused:;);):icon_smile::icon_smile: :cool::icon_redface:
 
Član
RE: moj mali otrov....i ja... :)

mimi: bolje ti stavi koju sliku u vecernjem izdanju ;)

sjooo spamera sto bi reko ovaj gore :lol:
 
Član
RE: moj mali otrov....i ja... :)

elmir je napisao(la):
da neduljimo cim budes dolazila u ovaj kraj bosne javi da se upoznamo vodim te na cevape i na skijanje na Vlasic:icon_confused:;);):icon_smile::icon_smile: :cool::icon_redface:

a vidi ovog elmira pa nemoze to tako nego ostavi se ti malo punta stavi koju svoju sliku hahaha
 
Član
RE: moj mali otrov....i ja... :)

xzone je napisao(la):
elmir je napisao(la):
da neduljimo cim budes dolazila u ovaj kraj bosne javi da se upoznamo vodim te na cevape i na skijanje na Vlasic:icon_confused:;);):icon_smile::icon_smile: :cool::icon_redface:

a vidi ovog elmira pa nemoze to tako nego ostavi se ti malo punta stavi koju svoju sliku hahaha

:lol::lol::lol: ajde ba suti, zaljubio sam se BGM i u punta i u vlasnicu.. a i svakako volim talijane a i lijepe cure.. nadam se da mi nece sta zamjeriti;) ja iskreno i fino kazem..nemam sta kriti;) ljubav na prvi pogled:icon_biggrin::cool:
 
Član
RE: moj mali otrov....i ja... :)

elmir je napisao(la):
xzone je napisao(la):
elmir je napisao(la):
da neduljimo cim budes dolazila u ovaj kraj bosne javi da se upoznamo vodim te na cevape i na skijanje na Vlasic:icon_confused:;);):icon_smile::icon_smile: :cool::icon_redface:

a vidi ovog elmira pa nemoze to tako nego ostavi se ti malo punta stavi koju svoju sliku hahaha

:lol::lol::lol: ajde ba suti, zaljubio sam se BGM i u punta i u vlasnicu.. a i svakako volim talijane a i lijepe cure.. nadam se da mi nece sta zamjeriti;) ja iskreno i fino kazem..nemam sta kriti;) ljubav na prvi pogled:icon_biggrin::cool:

cuj ljubav na prvi pogled...hehe ma tebi se svidja auto znam ja to ali samo ga mozes tako dobiti nego mimi nevjeruj ti elmiru hoce da ti odradi auto znam iz pouzdanih izvora hahahahahaha sala mala valjda se neljutis druze
 
Član
RE: moj mali otrov....i ja... :)

xzone je napisao(la):
elmir je napisao(la):
xzone je napisao(la):
elmir je napisao(la):
da neduljimo cim budes dolazila u ovaj kraj bosne javi da se upoznamo vodim te na cevape i na skijanje na Vlasic:icon_confused: :cool:

a vidi ovog elmira pa nemoze to tako nego ostavi se ti malo punta stavi koju svoju sliku hahaha

:lol::lol::lol: ajde ba suti, zaljubio sam se BGM i u punta i u vlasnicu.. a i svakako volim talijane a i lijepe cure.. nadam se da mi nece sta zamjeriti;) ja iskreno i fino kazem..nemam sta kriti;) ljubav na prvi pogled:icon_biggrin:

cuj ljubav na prvi pogled...hehe ma tebi se svidja auto znam ja to ali samo ga mozes tako dobiti nego mimi nevjeruj ti elmiru hoce da ti odradi auto znam iz pouzdanih izvora hahahahahaha sala mala valjda se neljutis druze

:lol::lol::lol: nemam se sta ljutiti jer je obratno sve sto kazes:):)ljudi vjeruje te li da sam se zaljubioooo:icon_confused::icon_smile:
 
Član
RE: moj mali otrov....i ja... :)

elmir je napisao(la):
xzone je napisao(la):
elmir je napisao(la):
xzone je napisao(la):
elmir je napisao(la):
da neduljimo cim budes dolazila u ovaj kraj bosne javi da se upoznamo vodim te na cevape i na skijanje na Vlasic:icon_confused: :cool:

a vidi ovog elmira pa nemoze to tako nego ostavi se ti malo punta stavi koju svoju sliku hahaha

:lol::lol::lol: ajde ba suti, zaljubio sam se BGM i u punta i u vlasnicu.. a i svakako volim talijane a i lijepe cure.. nadam se da mi nece sta zamjeriti;) ja iskreno i fino kazem..nemam sta kriti;) ljubav na prvi pogled:icon_biggrin:

cuj ljubav na prvi pogled...hehe ma tebi se svidja auto znam ja to ali samo ga mozes tako dobiti nego mimi nevjeruj ti elmiru hoce da ti odradi auto znam iz pouzdanih izvora hahahahahaha sala mala valjda se neljutis druze

:lol::lol::lol: nemam se sta ljutiti jer je obratno sve sto kazes:):)ljudi vjeruje te li da sam se zaljubioooo:icon_confused::icon_smile:

ja vjerujem i odustajem hehe sretno
 
Član
RE: moj mali otrov....i ja... :)

eeeee spameri.. prvi sam se ja nabacivao vlasnici (joj cuj mene nabacivao) haha :icon_smile:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top