Punto mk2a farovi

Punto mk2a farovi

Član
rekao bi ti ja cime ces ofarbat sociva, da probas, da ne kupujes bezze druga, ja ti garantujem uspjeh

ali to cu ti na pm poslat ako hoces, necu ovako da me ismijavaju, jer ce tako bit sasvim sigurno
radio sam ja tako sociva od gazde Que Pasa objekta, ona toyota auris ako znas, od denisa bilajca. NIje imao skoro nikako farova, ja sam otvorio farove, skinuo sociva, i vidio da su se skroz ogulila, potom sam ih ocistio i ofarbao, uradio sam mu samo jedan far, drugi je bio ok po njemu. medjutim sutra je dosao da mu uradim i drugi, onaj koji sam ja uradio je bio extra. eno i dan danas je ok, proslo je nekoliko mjeseci otkako sam mu to radio. a
 
Član
ArminM je napisao(la):
rekao bi ti ja cime ces ofarbat sociva, da probas, da ne kupujes bezze druga, ja ti garantujem uspjeh

ali to cu ti na pm poslat ako hoces, necu ovako da me ismijavaju, jer ce tako bit sasvim sigurno
radio sam ja tako sociva od gazde Que Pasa objekta, ona toyota auris ako znas, od denisa bilajca. NIje imao skoro nikako farova, ja sam otvorio farove, skinuo sociva, i vidio da su se skroz ogulila, potom sam ih ocistio i ofarbao, uradio sam mu samo jedan far, drugi je bio ok po njemu. medjutim sutra je dosao da mu uradim i drugi, onaj koji sam ja uradio je bio extra. eno i dan danas je ok, proslo je nekoliko mjeseci otkako sam mu to radio. a

samo ti to reci javno,boli te qrac ako ce neko ismijavat,ja mislim da bi moglo onim chrome sprejom :icon_rolleyes:
 
Član
ne raspravlja mi se bas ni sa kim,mogu ubacit par slika da vidite kakvi su bili farovi na toyoti prije i poslije farbanja, na kraju krajeva ja nikoga ne bih ubjedjivao u rezultat, bitno da je moja musterija zadovoljna, uzeo sam mu 100km za reparaciju i kad god me vidi placa pice, jer su mu na toyotinom forumu trazili 500km za farove
 
Armine ako imas volju da kazes,kazi na pm,drago mi je da ima i takvih osoba koje hoce da podijele neke stvari sa nama mladjima i slabijima u znanju :icon_smile:
 
Evo zbog cega su kratka svjetla slaba :D
p1611121609.jpg

murijoo pisi tablicee :lol:
p161112153401.jpg
 
Top