Punto mk1 - Limeni ljubimac

Punto mk1 - Limeni ljubimac

Sto se tice poplava slusam danas na radiju, u hrvatskoj krenulo lagano.

Sto se tice punta, kakav je inace, cijena dijelova, kvarljivost i to?
nije zahtjevan, sipaj vozi, potrosne dijelove moras mjenjat redovno, i bice tip top,
kupio sam ga i po preporuci, jer je od moje zene ujak vozio istog u firmi, nemos ga poderat
iako je italijan, super sluzi, i nije ljen kako pricaju :) ima gorih :p
 
posto se zna da sam bio previse usarenio gepek i zadnje staklo, danas se sve poskidalo

aaaaaaaaaaaaa.jpg


napravio sam na kompu dva stikera kojima cu da zatvorim ove rupice od skinutih znakova

aaaaaaaaaaaaaa.jpg


a posto moram imati naljepnicu da je dijete u autu uradio sam i nju, za prozor

aaaaaaaaa.jpg


gledam auto ovako, i bas je grjeh sto nisam jos karambolike ofarbao u boju auta :( :( :( al kad se nema para, do daljnjeg ide ovako
 
Član
Druze samo polako, bit ce i para
malo si se dozvao nakon ovih kritika od pojedinih clanova, bas si bio krenuo u pogresnom smjeru sa ovim cuning sitnicama, sad vec je to puno bolje
Samo tako nastavi
 
Hvala drug, kazem, covjek se malo pogubi u nadi da mu je budziti svega,
al eto, idemo na jednostavu, pa cemo vidjeti gdje ideje odvedu :)
bice para, nek je zdravlja :D
 
Bice para drug samo polako i sretno sa radom :D a i ne treba ti puno para da odradis branike osim ako nisu osteceni
 
Član
Nikad necu skuzit kakva je fora lijepit ime djeteta na auto... a i prevelika je nalja...trebao si uradit malu i onu foru Baby on board il beba u autu normalnim malim slovima i zdra'o... al eto...tvoje auto, tvoj ukus...
ove mrtvacke glave su mi u ruskom stilu i ocekivao bih to na Ladi Samari
 
Član
Off topic..al da pitam jel striktno lpg nalepnica mora biti zeleno bijela ili zelenu mogu u crnu da stavim...para mi zelena oci jer nijednog detalja nemam zelenog...zna li ko?
 
Član
Za l
Off topic..al da pitam jel striktno lpg nalepnica mora biti zeleno bijela ili zelenu mogu u crnu da stavim...para mi zelena oci jer nijednog detalja nemam zelenog...zna li ko?
Za lpg i cng mora biti zelena romboidna sa oznakom goriva koje auto koristi... ja imam na sajbi u cosku, s unutrasnje strane zalijepio
 
Top