punto mk1 1.7 td

punto mk1 1.7 td

evo da i ja predstavim svoju vozilicu.



Uploaded with ImageShack.us


Uploaded with ImageShack.us
rijec je o fiat punto mk1 1.7 td 52kw, 1996. godina. od opreme ima el. stakla, meglenke( s tim da moram nabaviti prednje jer ih nema) servo volan podesiv po visini, vozacevo sjediste podesivo po visini, i mozda jos nesta ali nemogu se sjetiti. heheheh
odavno mi se ovo auto svidjalo izgledom, ali nikada nisam mislio uzeti dizela, vise sam bio za benzin, ali ispao mi je povoljno tako da sam uzeo, i nisam se pokajao.
sada malo stedim, pa na proljece neka manja ulaganja.

 
Član
Druze moras prvo da uploadujes sliku na imageshack.us pa tek onda da kopiras forum link, a taj link iz my documents-a ne moze da ti prikaze sliku :)
 
dellas je napisao(la):
Druze moras prvo da uploadujes sliku na imageshack.us pa tek onda da kopiras forum link, a taj link iz my documents-a ne moze da ti prikaze sliku :)

hvala prijatelju, skontao sam, samo malo kasno:lol:
 
edo_benz je napisao(la):
kakvi planovi :icon_question: imal sta za proljece ljeto

ma mislio sam mu kakve felgice nabaciti, i zadnji spojler, imalo zatamniti zadnja stakla :icon_smile:
pa cemo da vidimo poslije sta cemo...
imas kakav prijedlog ili savjet :icon_question:
 
Član
svaka cast fin punto..boja je mocna :cool: samo malo ovaj blatroban prednji kao da je neka nijansa druge boje :icon_question:
 
golf2 je napisao(la):
svaka cast fin punto..boja je mocna :cool: samo malo ovaj blatroban prednji kao da je neka nijansa druge boje :icon_question:

hvala prijatelju....
taj cu blatobran morati promjeniti... skroz mi je nekako cudan.
a boja :icon_smile: ispocetka mi je nekako cudna bila. vise sam bio za crnu neku, ali sada mi je predobra...
 
Top