punto HGT - UPDATE, str11, VIDEO

punto HGT - UPDATE, str11, VIDEO

Član
RE: punto HGT - UPDATE,str. 6, plin, carbon

Baš večeras bio s Maksom,momkom kod kojeg je ovaj Punto bio u Konjicu,pričali o njemu.Punto je kultura prava,a i ide pravo dobro kako sam čuo ;)
 
Član
RE: punto HGT - UPDATE,str. 6, plin, carbon

wade je napisao(la):
Baš večeras bio s Maksom,momkom kod kojeg je ovaj Punto bio u Konjicu,pričali o njemu.Punto je kultura prava,a i ide pravo dobro kako sam čuo ;)

Maks jos tuguje za njim:lol::lol:
 
Član
RE: punto HGT - UPDATE,str. 6, plin, carbon

Super je puntac, vidjo sam ga po gradu, gasujes samo :D
Ako kad odvalis taj lip a pozelis ponovo da ga imas,..... od mene gratis :D (imam jedan u sobi stoji nov ganc )
 
Član
RE: punto HGT - UPDATE,str. 6, plin, carbon

slomio sam ga jednom pa sam zalijepio, vazi za lip;);)
 
Član
RE: punto HGT - UPDATE,str. 6, plin, carbon

haso je napisao(la):
wade je napisao(la):
Baš večeras bio s Maksom,momkom kod kojeg je ovaj Punto bio u Konjicu,pričali o njemu.Punto je kultura prava,a i ide pravo dobro kako sam čuo ;)

Maks jos tuguje za njim:lol::lol:

jeste,jeste,ali što je za Calibrama lud,to nema nigdje :lol:
 
RE: punto HGT - UPDATE,str. 6, plin, carbon

ovako,kolega Puntac prije svega da pohvalim makinu! :)

Punto je extra,a i nek je HGT kad je vec benzinac nek bude pravi a ne kakav mali :)


ovako,imam predlog,ja bi krov ofarbao u crnu kao sto je kod mog JTD-a,i prednje lajsne na branicima i bocne sa strane u boju auta,i obavezno taj lip spojler u boju auta jer nekako napadno izgleda :) a za haubu ne znam,mozda je dobra tako,a mozda bi isto mogao u boju auta da je das ;)


to su moji topli predlozi kolega,ali svakako je top Punto i da nista ne diras dobar je :D
 
Član
RE: punto HGT - UPDATE,str. 6, plin, carbon

Zoranic MNE je napisao(la):
ovako,kolega Puntac prije svega da pohvalim makinu! :)

Punto je extra,a i nek je HGT kad je vec benzinac nek bude pravi a ne kakav mali :)


ovako,imam predlog,ja bi krov ofarbao u crnu kao sto je kod mog JTD-a,i prednje lajsne na branicima i bocne sa strane u boju auta,i obavezno taj lip spojler u boju auta jer nekako napadno izgleda :) a za haubu ne znam,mozda je dobra tako,a mozda bi isto mogao u boju auta da je das ;)


to su moji topli predlozi kolega,ali svakako je top Punto i da nista ne diras dobar je :D

ne diram nista druze, puno je to posla, a i svidja mi se i ovako.....hvala na prijedlozima;)


wade je napisao(la):
haso je napisao(la):
wade je napisao(la):
Baš večeras bio s Maksom,momkom kod kojeg je ovaj Punto bio u Konjicu,pričali o njemu.Punto je kultura prava,a i ide pravo dobro kako sam čuo ;)

Maks jos tuguje za njim:lol::lol:

jeste,jeste,ali što je za Calibrama lud,to nema nigdje :lol:

navuko se na calibre:lol:
 
Član
RE: punto HGT - UPDATE,str. 6, plin, carbon

punto perverzija :cool: video sma te neki dan na onoj perionici kod raskrsnice za G. Tuzlu ja skreto pukla mi guma:icon_mad: ti prao punta :lol:
 
Član
RE: punto HGT - UPDATE,str. 6, plin, carbon

Imao sam priliku da se provozam u Hasinom hgt-u, pravi zvrk:cool:
 
Top