Punto gt

Punto gt

Član
Evo da Vam i ja predstavim svoj autic ! Prije ovog GT-a je bio isto Punto ali 1.6 sporting ,a onda sam skupio nesto love i kupio si nesto sto sam zelio jako dugo PUNTA GT ! :) Auto je 98 god i kupio sam ga od kolege koji je u njega ulozio i novaca i truda .
Od opreme ima : klima, el.prozore, el retrovizore , servo volan, daljinsko i centralno , ABS, vozacev zracbni jastuk, alu felge 16 ......
Na autu su prednje kocnice od Punta MK2 JTD modela ........
Od kad je auto kod mene u njega je stavljen cip SEB3 GT1 i varalica i dignut tlak na 1,2 bar



 
BHT Ovisnik
Uhhh sto je dobar, sviđa mi se :) samo mi cudan malo ovaj zadnji branik. I mozes li ustimat haubu da je uz rub blatobrana,ovako malo zijeva
 
Član
dobar punot svaka cast samo slazem se sa Coletom zadnji branika bi bio ljepsi originalni od GT ostalo sve pohvale :):)
 
Član
budemo sve kad dojde ljeto sredili !dodali i veci intercooler i tak jos neke sitnice !
Vito : trenutno je sad gore org branik i nije nesto ! Budem stavio slike
 
Poslednja izmena:
Član
prednji je bio na njemu al se prijasnjem vlasniku nije svidio pa ga je prodao ! A meni je bolji sa ovim branikom ! Zadnji branik mi je pukao frajer me u Zagrebu na semaforu udario pa sam stavio org !
 
Član
Evo mjenjali se amortizeri na autu stavljen zimski setap i ugledao sam komadic trulezi na podu i kad sam malo bolje pogledao ostao sam iznenadjen koliko ga je pojelo ! E sad idemo malo pod zastiti
 
Član
Evo da malo dignem temu auto je trenutno kod majstora , mjenja se dihtung ispuha i usisa , vidjeli smo da je jedna gumica ventila propustila pa smo odlucili i skinut glavu te i to sredit te promjenit sve brtve da nebude vise curenja ulja ! slika trenutno nema jer nisam vidio auto 3 tj posto sam bio za blagdane u Svedskoj tako da nemam niti jedne slike
 
Član
Nema jos slika:( ,, auto je jos kod majstoranadam se da je gotov napokon ! Mjenjalo se sve al doslovice sve ! Skidana je glava , uredjeni ventili , ugradjen regulator pritiska goriva, nabavljen novi Bosch racing ECU, zamjenjeni semerinzi , servisirana turbina , nove svjecice ..... itd Sad bi trebao da ide za tih 170 ks :):):) Evo jedna slika gepeka
 
Član
Jesi ti radio ovo za strane za zvucnike mislim ove panele ploce i tapaciranje ili je fabricki bilo,posto na proljece razmisljam i ja sebi raditi..samo bii ja ovaj zvucnik u kutiji stavio sa strane i naso slican jos jedan ovom tako da bi imao prazan gepek a dobru muziku..:)
 
Top