PUNTO GT STRIKO

PUNTO GT STRIKO

Član
elmir je napisao(la):
nivoST je napisao(la):
striko je napisao(la):
to su takvi idioti i kreteni iz ZG da ih se nemože opisat tako da sam otišao zauvijek,,,

slušaj ode ima hrvata posebno ima dosta purgera pa niej lipo vidit da ih neko vriđa (posebno neko ko je hrvat)
a za punta:cool:

ma jarane aktivan sam i na crofiatu i pratio sam desavanja u vezi strike;) po meni i on ima dosta krivice ali sam shvatio da tamo stvarno svima ide na zivce.. il su lubomorni sto ima ovako mocnog punta il neam pojma sta drugo:cool:

prijo sve ima svoih granica ja sam tip šaljiv i volim se zejebavat ,,,al da me neko vrijeđa i ponižava i gadi ,,,to neću nikom dopustit tamo ima jako dobrih ljidi koji znaju a ,,isto tako jako ih je mnogo ljubomornih i internet debila kao šta je nekolicina šta je spojena u klan i vrijeđaju ljude :cool:
 
Član
evo još malo
i267963_DSC00446.JPG

i267964_DSC00102.JPG

i267965_DSC00021.JPG

i267966_DSC00020.JPG

i267967_DSC00030.JPG

i267968_DSC00050.JPG

i267969_DSC00051.JPG

i moja ŽENA

i267970_DSC00063.JPG
 
Član
ma nemaaa ba sve cestitke bgm..:cool::cool: najbolje mu stoji bijela boja,imao sam i ja isto bijelu 55-icu i kad vidi ev tvog srce me zaboli sto sam svog prodao mogao sam bar po izgledu slicno uraditi a stvarno mi se svidja izgled tvog:cool::cool: iiiiiiii pored svega imas i zenu:cool::cool::lol: a djeca?
 
Član
elmir je napisao(la):
ma nemaaa ba sve cestitke bgm..:cool::cool: najbolje mu stoji bijela boja,imao sam i ja isto bijelu 55-icu i kad vidi ev tvog srce me zaboli sto sam svog prodao mogao sam bar po izgledu slicno uraditi a stvarno mi se svidja izgled tvog:cool::cool: iiiiiiii pored svega imas i zenu:cool::cool::lol: a djeca?
[/quoteIma
:cool: i toga evo, moje najdraže-najmilije i mog nasljednika
i267974_DSC00241.JPG
 
Član
auto je strava ;), svaka čast strikane :icon_smile:, ma kažem ja uvijek nema udice do kovanice :lol: čestitke
 
Član
Teško mi ga je odvojit od auta,,kad sjedne u njega ne izlazi,,,a ako ga vadimiz auta to je skandal plač cijeli dan :icon_cry:
 
Top