Punto FBI

Punto FBI

Puntach je sad dobio novi nadimak zahvaljujuci Nerminu Suljagicu. vrijeme je da vam predstavim automobilchich koji se mnogo promjenio u zadnje vrijeme, posebno zadnje tri sedmice za vrijeme godisnjeg odmora.



Naime, godisnji odmor je bio poveden u Albaniji, te se tim takvim elementarnim tuningom i dobila prilika za ucrtavanje inicijala.



bilo kako bilo, cilj ovog predstavljanja je ujedno i najava radova koji pocinju na malom veselom auticu. posto ga zub vremena polako nagriza smatramo da je vrijeme za osvjezenje.



s obzirom da se inace osipamo na sljasteci tuning, odluka je pala da punta izvedemo onako kako bi ga fabrika pustila u ogranicenoj seriji sa proizvodnih traka.



to podrazumjeva poliranje, uklanjanje ogrebotina, poliranje farova, zamjene ratkapa i zadnjeg fara, i povremeno igranje sa raznim sprejevima, kao i posjeta graficaru kako bi napravio prikladne oznake.
ali o tome u buduce vrijeme..
inace, automobil je veoma prostran. na ovoj slici se vidi da je opremljen silnom kolicinom prashine porjeklom iz albanije. djelili su ga djaba, pa eto nakupili smo kolko je ono izgledalo odokativno umjereno! :D



za kraj bi zelio da izdvojim dodatnu opremu u obliku samo jedne stvarke...



da, to je najnapredniji headunit na planeti chuninga. moram reci da je tako dobar dodatak za automobil da ga toplo preporucujem svima koji ne gledaju visinu cjene. strashno!

eto, toliko za sada.
i da, radovi pocinju prvo sa pranjem tako da ce ovaj seksy Albanian skin da uskoro spadne i bude zamjenjen monotonijom odsjaja bosanske okoline.
:D
 
Član
hehe....sve ljepsa slika od ljepse...bit ce nesto od tebe:)
Kad usavrsis se skroz onda cu doc da odradis photosession:p:p:p:p

ps. nemozes me zadavit daleko sam :)
 
necu da placam pranje! ajmo da cujem ponude! :D
zna li ko gdje ima neko u tuzli da radi dubinsko ciscenje unutrasnjosti? ono da bude ko novo.
 
Član
odlican puntach najvise mi se svidjaju ove cromirane felge i muzika;)
isto dobro je sto si ga zadrzao koliko toliko na fabrickom stanju sto nisi isao pretjerano u extreem ..
takoder moram pohvaliti i ovu perla mat boju;)
ima li kakvih planova?
pitam bezze iako se vidi da je auto decentno preradjeno i nema se sta vise raditi a da se ne ode u cunning;)

p.s. kozna sjedista su pun pogodak:cool:
a tek natpis Female Body Inspection genijalno:cool:
 
ebem ga ja ne vidim tvoje fotke preko chrome-a,moram mozillu otvarat svaki put. De svijuti promijeni hostera :cool:
 
u jwbwm ti crome. ja sve radim cromeom i jos mi nije kakio.
da da, bit ce prerada naravno! projekt ce se zvati i posebnim imenom koje ce oslikavati radove i sve sto ide uz njih. ali sad se nista ne zuri jer mozda se nista ni ne desi. mozda ga pojede ovaj specijalni albanski lak...
:D
da mi je naci nekog u tuzli da radi dubinsko ciscenje unutrasnjosti. to mu sad treba ko' budali shamar
 
Član
Pocastio si ga jednim lijepim putovanjem, ali mislim da bi se puntach vise sad obradovao jednim kupanjem! :cool:
 
srednjim i kaziprstom sam ga imenovao za sluzbeno vozilo Female Body Inspector-a...Davajuci mu cast i privilegiju biti prljav,ali negledajte to kao prljavstinu vec kao slikovno prikazivanje jednog trip-a koji je naseg prijatelja Alena vodio uzduz i poprijeko kroz albaniju donosivsi nam "gigabajtima" slike ljepote te zemlje...
Druze Alene,nemoj ga prati nego ga takvog parkiraj u album sa nadpisom "trip to Shiptary" :lol::lol::lol::lol::lol:
 
Top