punto by silver

punto by silver

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
evo da i ja predstavim svoje vozilo,nije ništa posebno al dovoljno za studentske dane!!pa je to ovako nekako išlo!!
prvo je dobija felgice 14"

pa su došli branici u boji i retrovizori te je pokrpan znak na haubi

pa san se malo pozabavija tablom i prisvuka je bijelo i sve skupa to malo osvitlija sa ledicama





pa san ga malo prizemljija sa Kilen oprugama -35mm





prijatelj mi istokarija aluminijaske distancere od 12mmza stražnja kola


pa san ga malo zatamnija sa 3m folijom 50%

pa se su se pituravali pragovi i kvake u boju auta a plastike iznutra u plavu boju (nisan naša slike kako sve to skupa izgleda pa stavim kad slikam nove)




trenutno se igram sa slaganjem muzike,sve me češe od stakloplastike a ruke bole od brušenja,još paneli pa če mukama doć kraj:cool:




u planu mi je što prije prominit felge,ispeglat vrata od portapaka(CO2 mi dolazi kroz ovaj tjedan ili početkom drugoga,;) bit će varenja),bad look hauba,angel eyes svitla (valjda će mi fele pomoć oko toga) i to bi bilo to šta namjeravam napravit u skoroj budučnosti
 
Član
black_devil je napisao(la):
kakve su te folije?jesu dobre ista?
a punto je extra;)[/align]

folije su vrhunske,da san za njih 1100kn i čovik mi je ih je zalipi jer se nisan usudija sam to radit pa da mi se počne gulit
 
Član
black_devil je napisao(la):
kako se vidi?kad je noc?
jel dobra vidljivost?jer imam ponudu sa tim folijama da zatamnim auto

laga bi te kad bi ti reka da se super vidi ,malo je zeznuto kad nema svitla izvanka,moja preoporuka ti je da ideš sa kombinacijom 35%prednja i 50%zadnja ako želiš malo tamniju verziju al ako češ da bez muke okrečeš sa autom di nema rasvjete onda ga ciloga zatamni sa 35%
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top