PuNtO By edEx

PuNtO By edEx

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
RE: PuNtO srt CompleX

Got2b je napisao(la):
edise nemoj da stedis na slikama:icon_twisted::icon_twisted:
sta si se stisno ko kakva baba:lol::lol:

ovo do sad je extra pravo...al malo vise slikica okaci nam:cool::cool::cool:


hahahah;) bit ce obecavam...samo nemam dovoljno vremena,ali bit ce i nove fotke..pozzz
 
Član
RE: PuNtO srt CompleX

svaka cast prelijep punto
savrsen od pocetka do kraja(cak i sa tim sankom,sto nekima zapada za oko)
 
Član
RE: PuNtO srt CompleX

Default je napisao(la):
dobar punto, samo ako nema neku svrhu ovaj sank nazad skini ga i radije stavi neki orginalni... potrazi garazu od clana emir_ex (nisam siguran 100% jeli tako ime) pa pogledaj njegov taj nastavak na gepeku...

mislis emirEX_sa.

fin punto nema sta. i meni smeta taj spojler (krilo) al ti furaj svoj fazon i ako se tebi svidja onda OK
 
Početnik
RE: PuNtO srt CompleX

emirEX_sa je napisao(la):
Default je napisao(la):
dobar punto, samo ako nema neku svrhu ovaj sank nazad skini ga i radije stavi neki orginalni... potrazi garazu od clana emir_ex (nisam siguran 100% jeli tako ime) pa pogledaj njegov taj nastavak na gepeku...

mislis emirEX_sa.

fin punto nema sta. i meni smeta taj spojler (krilo) al ti furaj svoj fazon i ako se tebi svidja onda OK

mislio sam emir_ex kao sto i pishe, a kao sto vidis takodje pise da nisam 100% siguran.
 
Član
RE: PuNtO srt CompleX

odlican pintas, samo mi zapade za oko ona navlaka oko mjenjaca mogla se i bolje uradit, za ostalo nema zamjerke:D;)
 
Početnik
RE: PuNtO srt CompleX

svaka cast, sve pohvale samo nesto ne shvatam...wtf ce ti onaj prekidac (lijevo od volana u kaseti) od kucne lampe, ili nisam dobro vidio????
sve u svemu, super je, pozz i sretno dalje:cool:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top