[Punto] Blaupunkt rns3 navigacija problem

[Punto] Blaupunkt rns3 navigacija problem

Molim za jednu uslugu za sve vozace punta sa ovom cd/navigacijom.
To je orginalna fiat punto cd/navigacija. Marka blaupunkt, model rns3 kao sa slike:
images


Otisao mi je flat kabal pa ne vidim nista na displeju, a trebam code da ukucam (jer sam vadio). Imam code od navigacije, ali posto ne vidim ne znam kako ukucati, pa ako moze neko da mi samo objasniti postupak kako se kucaju brojevi kako bi to pokusao onako naslijepo ukucati. Mislim na onaj code protiv kradje (kada ostane bez struje).
Samo znaci da mi objasnis postupak kako se ukuca i potvrdi code, jer sam to totalno zaboravio. Ako treba kakva naknada nije problem, kedit ili nesto drugo, hvala unaprijed.
 
Član
Pozdrav drug. eh ovako kad uklucis ides desnim krugom su ti brojevi okrenes jednom to je broj 1 pa svaki sljedeci okretaj broj vise a kad ukucavao znaci okrenes na broj koji trebas pa potvrdis istom tipkom samo gurnes pravo i tako ces sve 4 broja od koda a kad zavrsis ides iza 9 ide o pa sljedeca oznaka i onda na kraju opet potvrda gurnes krug desni pravo,to bi bilo to
 
Član
ja imam isti a danas mi je jeda majstor u Jablanici to uradio jer je bio nesto zablokirao nije mogao da se ugasi pa sam ga odvojio od napona i poslije mi trazio kod pa mi je on to zavrsio,a i kod mene displej nije bas za pohvalit jer je prosaran nesto se vidi a nesto ne,majstor kaze da mu je otisao flet kabl
 
Top