Punjenje klime-Tuzla

Punjenje klime-Tuzla

Član
Zanima me ko u Tuzli radi punjenje klime u autima, i ako neko konkretno zna cijenu za Peugeot 307.
 
Administrator
auto servis grabovac. Prije volana na desnoj strani. Imaju internet stranicu pa nadji kontakt pa provjeri koliko kosta da ne ides dzaba
 
Član
Zahvaljujem ;)

Nego blizu je to tebi, de zacas otrci pitaj za cijenu, da ne zovem dzaba :D:D:D:D:D:D:D:D
 
Član
Tebi je nizbrdo, brze ces ti to od mene :lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Zvacu sutra, pa cu da vidim, a kad se zavrsi sve napisacu i koliko je sve bilo ;)
 
Član
otvoris haubu i na veznom limu ti pise koliko grama ide u sistem pezoa ( ako se ne varam rijec je o 600 i nesto grama ) 100 grama je 10km. odmah znas koliko ce ti novaca trebati da napunis sistem,ukoliko je skroz prazan
 
Član
Pogledacu sutra da vidim sta pise koliko ide i sve to zavrsiti ako bude bilo slobodnih termina kad meni odgovara...
 
Član
ArminM je napisao(la):
otvoris haubu i na veznom limu ti pise koliko grama ide u sistem pezoa ( ako se ne varam rijec je o 600 i nesto grama ) 100 grama je 10km. odmah znas koliko ce ti novaca trebati da napunis sistem,ukoliko je skroz prazan

Koliko ja znam, nema tu koliko je prazan. Sav gas se vadi i stavlja se novi. Ovi gdje ja radim preporučuju ovo svake 2 godine ili čini mi se 50k km.
 
mara- je napisao(la):
ArminM je napisao(la):
otvoris haubu i na veznom limu ti pise koliko grama ide u sistem pezoa ( ako se ne varam rijec je o 600 i nesto grama ) 100 grama je 10km. odmah znas koliko ce ti novaca trebati da napunis sistem,ukoliko je skroz prazan

Koliko ja znam, nema tu koliko je prazan. Sav gas se vadi i stavlja se novi. Ovi gdje ja radim preporučuju ovo svake 2 godine ili čini mi se 50k km.
ima, ako ti imas unutra onda se to moze iskoristit, gas je gas, ne moze ostarit : ) izvuce sav ta tvoj gas vani, i ponovo se puni sistem, kao da se podmaze citav sistem uljem nekim..
 
Član
Sad sam zvao Grabovac, sto se tice cijene dopunjavanja plina to je kod njih 50-60 maraka, stim da oni nece da dopunjavaju dok ne ispitaju sta je sa sistemom, da li i koliko gdje pusta plin, i to je jos nekih 10-20 maraka zavisno od auta.
 
Član
E jesi našao gdje na autu piše koliko ide grama? Ja baš danas punio, i ljudi koriste AutoData da vide koliko ide gasa. Za moj su odmah napamet rekli i stave mi 450. Ja sad pogledam u AutoData i ovako izgleda:

5-6-201214-51-20.jpg


E sad nije mi jasno šta znači ova napomena i koliko stvarno treba staviti gasa. Kad pogledam od 90ks nema ove napomene, ali kod mene je 110ks i ima ova napomena.
 
Član
Nisam jos, evo bas se spremam da izadjem...

Ajde ako ti nije tesko da provjeris za 2.0 HDI 66kw u AutoDati, da uporedim ako bude sta pisalo na autu.
 
Član
Isto ovako i kod tebe, samo 1.6 hdi od 90ks nema ove napomene, nego samo piše 450 grama. Ajd ako skontaš gdje piše na autu, slikaj, ja nikako kod sebe nisam mogao skontati.
 
Top