Punjenje klime Sarajevo

Punjenje klime Sarajevo

Član
Preporuka za Neskovica! Kad je PUNJENJE u pitanju, kao sto ljudi rekose, momci NAPUNE, klimu- NE SERVISIRAJU, za oko 30 min, i daju garanciju. Ja ljetos punio, cijena bila 20 KM! Posto vidim pisu Dobrinja-Lukavica ono ovo (a Neskovic ima vec 2 pumpe u Lukavici), nalaze se na KULI, od Stupa prema aerodromu - ulaz prodjete, oko 700m pravo prema Foci, prodje se Mandic pumpa, na prvom semaforu, stanes, i glavu okrenes desno, uz glavni put se nalaze. ;) Ima vise tu servisa i vulkanizera na 200 m puta, da ne pogrijesite.
 
Član
Nece ga paliti ni kad je remperatura niza od 5°. Po pravilu treba izvuci stari plin ako ja ga je ista ostalo i ulje. Nakon tog testira tlak i ako je ok onda puni novi plin i novo ulje za podmazivanje. Samo da napomenem ono sto mnogo ljudi ne radi, a to je da i zimi kad vecinom nitko od nas ne koristi klimu (osim ljeti) treba bar jednom mjesecno upaliti klimu da radi pa i radi samog podmazivanja kompresora
Kako nece ? Zimi kad ugasim klimu odma sve zamagli a cim je upalim sve ok.
Kod mene je klima stalno na auto...
Imam kolegu, koji se bavi tim slicnim stvarim tj zna dosta oko gasa koji ide u klimu i on mi veli da je svaka klima zatvoren sistem i da taj gas ne moze ispariti oslabiti ili bilo sta drugo. Cim nestane gasa znaci da negdje ima micro pukotina ili je neka glumica popustila.


Skickat från min HUAWEI GRA-L09 via Tapatalk
 
Član
Ma da, zasto onda postoji punjenje klime. Meni je tlak ok i ne pusta nigdje, traje par godina i moram puniti. To se kucne klime ne pune
 
Član
Preporuka za Neskovica! Kad je PUNJENJE u pitanju, kao sto ljudi rekose, momci NAPUNE, klimu- NE SERVISIRAJU, za oko 30 min, i daju garanciju. Ja ljetos punio, cijena bila 20 KM! Posto vidim pisu Dobrinja-Lukavica ono ovo (a Neskovic ima vec 2 pumpe u Lukavici), nalaze se na KULI, od Stupa prema aerodromu - ulaz prodjete, oko 700m pravo prema Foci, prodje se Mandic pumpa, na prvom semaforu, stanes, i glavu okrenes desno, uz glavni put se nalaze. ;) Ima vise tu servisa i vulkanizera na 200 m puta, da ne pogrijesite.
Samo malo, on je meni uzeo pare i 'napunio' i kad sam došao na reklamaciju kaže to kod tebe nešto ne valja, a ljudi mi napunili u klimacentru i bez problema sve poslije toga, znači nisu je napunili kako treba jer im nešto nije bilo u redu a prebacili krivicu na mene...
 
Top