Punjenje klime Sarajevo

Punjenje klime Sarajevo

Zanima me ko je već punio klimu da preporuci negdje gdje će fino odraditi, čuo sam na dobrinji da ima fino da rade (sutra ću saznati tačan naziv radnje :D ), ali eto može i neka druga lokacija gdje fino odrade da ste zadovoljni bili :D
 
Član
ni slučajno, meni je punio prošle godine, vidim pati se te izgleda da ti pušta te ne može vakum tamo vamo i na kraju kaže evo ga završeno ako šta ne vbude ok slobodno dođi napravićemo. i meni ljetos počne brujati kompresor jer je ostao bez gasa, ja odem kaže on meni ne znam ja možda ti je otišao kompresor mi to ne pravimo bla bla...
i na kraju odem u klima centar i ljudi mi napune testiraju sve kažu ok i to je to...
 
ni slučajno, meni je punio prošle godine, vidim pati se te izgleda da ti pušta te ne može vakum tamo vamo i na kraju kaže evo ga završeno ako šta ne vbude ok slobodno dođi napravićemo. i meni ljetos počne brujati kompresor jer je ostao bez gasa, ja odem kaže on meni ne znam ja možda ti je otišao kompresor mi to ne pravimo bla bla...
i na kraju odem u klima centar i ljudi mi napune testiraju sve kažu ok i to je to...
Ja inace ne punim klimu jer me uvijek boli glava od nje ali raja koju poznajem ide tamo puniti i nemaju problema..
 
Član
Pune klimu,ali veze nemaju oko klime,osim punjenja,hocu reci,vi mozete doci da napunite klimu,ne radi vam spula na kompresoru,oni ce vam napuniti klimu,i kad vidite ne radi klima oni kazu to je neki ventil,zamjenite to i klima ce raditi haha,msm to je tako,znaci ko hoce samo punjenje i siguran je da je samo potrebno napuniti klimu,moze otici do njih

Послато са LG-D855 уз помоћ Тапатока
 
Član
Zar ne bi trebao poraviti klimu? Pa onda napuniti

Skickat från min HUAWEI GRA-L09 via Tapatalk
 
Član
Kazem ti kod njih ides,ako ti je sve ispravno 100%,i treba samo punjenje,ali tako i pise,punjenje klime,nigdje i ne pise da vrse popravku iste

Послато са LG-D855 уз помоћ Тапатока
 
Član
ni slučajno, meni je punio prošle godine, vidim pati se te izgleda da ti pušta te ne može vakum tamo vamo i na kraju kaže evo ga završeno ako šta ne vbude ok slobodno dođi napravićemo. i meni ljetos počne brujati kompresor jer je ostao bez gasa, ja odem kaže on meni ne znam ja možda ti je otišao kompresor mi to ne pravimo bla bla...
i na kraju odem u klima centar i ljudi mi napune testiraju sve kažu ok i to je to...
Kako kompresor bruji ako je ostao bez gasa? Mozda bez ulja
 
Član
Nece ga paliti ni kad je remperatura niza od 5°. Po pravilu treba izvuci stari plin ako ja ga je ista ostalo i ulje. Nakon tog testira tlak i ako je ok onda puni novi plin i novo ulje za podmazivanje. Samo da napomenem ono sto mnogo ljudi ne radi, a to je da i zimi kad vecinom nitko od nas ne koristi klimu (osim ljeti) treba bar jednom mjesecno upaliti klimu da radi pa i radi samog podmazivanja kompresora
 
Član
Nece ga paliti ni kad je remperatura niza od 5°. Po pravilu treba izvuci stari plin ako ja ga je ista ostalo i ulje. Nakon tog testira tlak i ako je ok onda puni novi plin i novo ulje za podmazivanje. Samo da napomenem ono sto mnogo ljudi ne radi, a to je da i zimi kad vecinom nitko od nas ne koristi klimu (osim ljeti) treba bar jednom mjesecno upaliti klimu da radi pa i radi samog podmazivanja kompresora

Tako je , kod mene u papirima od auta pise mjesecno minimalno 30 minuta da se pali klima tokom cijele godine .
 
Top