Pumpa goriva,Astra f

Pumpa goriva,Astra f

Član
Ako neko zna koliki treba biti pritisak na pumpi goriva,u pitanju je Astra f 1.6 8v 55 kw. Hvala.
 
Član
Fuel System
Astra-F, 1.6i
Fuel type: U Cat
Fuel pump type/pressure: Elec/0.76 bar
Engine idle speed: 820-980 rpm

Ne znam moze li ti to sta pomoci.
 
Član
Jutros mjereno,reče mi čovjek da je 1.1 bar i usporedivši u bazi podataka reče mi da je dobra pumpa,da nije do nje.A ne upita ga koliko treba biti ,pa zato rekoh da ko ne zna.Hvala tebi :icon_smile:
 
Član
wade_ je napisao(la):
Jutros mjereno,reče mi čovjek da je 1.1 bar i usporedivši u bazi podataka reče mi da je dobra pumpa,da nije do nje.A ne upita ga koliko treba biti ,pa zato rekoh da ko ne zna.Hvala tebi :icon_smile:



Uploaded with ImageShack.us
 
Član
Ono ti kod Buce radiš? A zeza nešto sitno,sutra dolaze original kablovi i svjećice,pa ćemo vidjeti,ako ne bude do njih,ima još razvodnik paljenja i to bi trebalo biti to.
 
wade_ je napisao(la):
Ono ti kod Buce radiš? A zeza nešto sitno,sutra dolaze original kablovi i svjećice,pa ćemo vidjeti,ako ne bude do njih,ima još razvodnik paljenja i to bi trebalo biti to.

ma pomalo, vec sljedeci mjesec bi trebao na ozbiljnije mjesto :D nego, vidim ja da ti gasas u zadnje vrijeme, testiras je :D svrati nekad na kafu :icon_smile:
 
Član
Gasa se ona uvijek,Opelov benzinac je to,uz pravilno održavanje nema mu smrti ;) Svratiti ću čim vremena uhvatim,a vidim te,uvijek sam u nekoj žurbi ;)
 
Top