pugic by pajooo :D

pugic by pajooo :D

Administrator
lijep pug drug....
a tako ti je to kad kupujes polovno, nikad ne znas na sta ces naici... zato ga sebi sredi i bar ces znati da je sve u redu...

jesi li jucer bio u solini ili sam te pomijesao sa nekim:icon_question:
 
Član
pioneer_09 je napisao(la):
lijep pug drug....
a tako ti je to kad kupujes polovno, nikad ne znas na sta ces naici... zato ga sebi sredi i bar ces znati da je sve u redu...

jesi li jucer bio u solini ili sam te pomijesao sa nekim:icon_question:

sta cu..et radim lagano..pa bit ce ak Bog da sve ok..a da..bio sam ..kod majstora to isao po kola.. nisi garant pomjesao..;)
 
Član
danas uzete smd led za pozicije pa kad stavim slike ce bit

a radi se o
http://www.dondeleo.com/images/products/3301679309550-coppia_led_smd_t10_w5w_con_5_smd_.jpg
 
Član
nisam imao interneta par mjeseci..sad sam napokon tu...
i bas sam pozelio...
pozzz..eto da se osvjezim malo..
i usput za kolege koji posjeduju isto vozilo..je li se kome desavalo da mu lampice u satu crkavaju..u mene jedna op jedna i vec ne radi lijeva strana sata..gdje su obrtaji i gorivo...
 
Član
pajooo je napisao(la):
nisam imao interneta par mjeseci..sad sam napokon tu...
i bas sam pozelio...
pozzz..eto da se osvjezim malo..
i usput za kolege koji posjeduju isto vozilo..je li se kome desavalo da mu lampice u satu crkavaju..u mene jedna op jedna i vec ne radi lijeva strana sata..gdje su obrtaji i gorivo...

ja sam u sestrinom PUG-u 206 promjenio skoro sve sijalice na kontrolnoj tabli. Nista komplikovano. Sijalica kosta oko 0.50 km. Skine se prvo ona plastika koja ide preko sata, odvrne se jedan torx saraf, izvadis sat vani i pozadi imas kucista tih sijalica. odvrnes kuciste, iscupas staru sijalicu i stavis novu. i to je to.
 
Član
-adnan- je napisao(la):
pajooo je napisao(la):
nisam imao interneta par mjeseci..sad sam napokon tu...
i bas sam pozelio...
pozzz..eto da se osvjezim malo..
i usput za kolege koji posjeduju isto vozilo..je li se kome desavalo da mu lampice u satu crkavaju..u mene jedna op jedna i vec ne radi lijeva strana sata..gdje su obrtaji i gorivo...

ja sam u sestrinom PUG-u 206 promjenio skoro sve sijalice na kontrolnoj tabli. Nista komplikovano. Sijalica kosta oko 0.50 km. Skine se prvo ona plastika koja ide preko sata, odvrne se jedan torx saraf, izvadis sat vani i pozadi imas kucista tih sijalica. odvrnes kuciste, iscupas staru sijalicu i stavis novu. i to je to.

ok hvala..inace to sam caprko po passatu ..al ovdje nisam siguran tak da...pokusat cu u svakom slucaju..al nest brzo crkavaju...:icon_question:
 
Član
LWIE.jpg

eo jedna da skinem paucinu...i od danas pocinju slike..vracam se polako XD
 
BHT Ovisnik
fin pug,samo ga glancaj:cool:
p.s. imam ti ako hoces celicne sa zimskim gumama za njega,100km:icon_biggrin:
 
Član
Lep pug, motor je sjajan izbor, nepoderivi su! Vidim da si imao problem sa menjacem, i to na “145000“ km pa posle pug ne valja, ko zna koliko je presao...ali nemoj da te brine to, imao sam saxa sa tim motorom na 300 000 km je motor radio kao prvog dana, stvarno su uboli sa tim motorom, srecno ;) kad to dodju na red, felne samo ouracan 16“
 
Član
dellas je napisao(la):
Lep pug, motor je sjajan izbor, nepoderivi su! Vidim da si imao problem sa menjacem, i to na “145000“ km pa posle pug ne valja, ko zna koliko je presao...ali nemoj da te brine to, imao sam saxa sa tim motorom na 300 000 km je motor radio kao prvog dana, stvarno su uboli sa tim motorom, srecno ;) kad to dodju na red, felne samo ouracan 16“

felge bi trebale ovog ljeta sjesti..i dugo vremena sam trazio i razmisljao o 16-kama--
al u zadnje vrijeme sve vise me vuce na 15-ku...
ne znam da li je previse za njega 16-ke--
 
Član
Ma nije mu previse,to mu je taman,mislim da bi mu 15 male izgledale.P.S stvarno
lijepa 206 ica.Sretno sa njom i u daljnim radovima.
 
Top