Pug206

Pug206

Član
RE: Pug206 (No name sistemi i RF 400a4,teta MAXXIMA)

trudiO sam se cetkicom... :D edoze....skontao sam izvini prijatelju...bio sam u zurbi za akku...ostaO bi ja upoznao se bolje...al jedno okupljanje cu vam doci dok jos malo uljudim svoja kolica :D
 
Član
RE: Pug206 (proljetno spremanje)

treba samo dobro da se obrise ispolirani dio...posto nisam nanosio lak na to :D
 
Član
RE: Pug206 (proljetno spremanje)

da malo obnovim temu...autic je bio u gradisci...novi rezultat tima je dignut na malo veci nivO...setup koristen za to:

1.rf 1500bd
2.pioneer 307d2
3.alpine Hu
4.maxxima 900dc

sa jednim zvucnikom u streetA uspjeli smo izvuc vise nego imPresivnih 147.3 dB

do Odzaka nastojimo pokusat premasit taj rezultat... :D
 
Član
RE: Pug206 (proljetno spremanje)

mahir_011 je napisao(la):
menjic je napisao(la):
Jel bio okrenut nazad ili na stranu ?

probavaO svakako i najbolje bilo kaO onda kad sam ga stavio u autu :D

Hm a ja sam bio ubjedjen da ce kontra biti bolje al eto :D

Jel ima kod nas ogranicenje na freq ili se moze brpati koju hoces ?
 
Član
RE: Pug206 (proljetno spremanje)

dobar dan :D dugo me nije bilo....al sam se trudio i radio...evo par nagrada... :D

1.mjesto u odzaku sa 700wrms 143,7 db :D


Uploaded with ImageShack.us
3.mjesto NS TS oprema iz Gradiske 146.6 db :D


Uploaded with ImageShack.us
1.mjesto rajvoSa TS navedena oprema 146,2 db :D


Uploaded with ImageShack.us
JARAN se ljubio sa hostesama...dok sam ja po rajvoSa trazio zvucnik :D

sve u svemu prezadovolja....lagano se spremamo za Gradisku...pajO 307d2 otisaO...hvala MU....na njegovo mjesto dosla dva manja brata 257d2...pa cemo da vidimo...nadamO se napredKU :D

do sljedeceg puta....UZDRAVLJE :lol::lol::lol:
 
Član
RE: Pug206 (neke osvojene nagrade)

opa...mene stvarno dugo nije bilo...pug 206 na takmicenju u Gradisci 2011 godine...bio:
1. prvi u street A sa 147.3 db
2.najglasniji auto na takmicenju
3.najljepshi db auto na takmicenju

Zahvaljujem se sudijama...koji su mi dodijelili ovako za mene vazno priznanje...to me podstaklo da idem dalje...pa se za sljedecu sezonu sprema pug206 WIDE...sire se rubovi prednji,zadnji...jos dosta prerada ce bit...o svemu cete bit obavjesteni... eh sad malo sto se tice motora...svjecice se aBd mjenjaju ovim "nekim" Denso Iridium Racing....kazu da je vrh ponude...vrijeme je da se odradi zamjena ulja i filtera i to je to...ja se nadam...zelja mi je da ovu zimu prespava zimski san...u pogonu ce bit nissan micra 1.1 16v :D ludilo rodjaci :D
 
Član
eto...dugo me nije bilo...a projekat za ovu godinu je zavrshen...uspjesno...ja sam odusevljen svime...auto je cudan... :D evo par slika pa sami prosudite... uzivaj te :icon_smile:



Uploaded with ImageShack.us



Uploaded with ImageShack.us

za sljedecu sezonu..zadnji branik ce se sredit...ima par stvari ovaj mi se nikako ne svidja...zivjeli :D
 
Član
boja ludilo definitivno, unikatan si u svakom slucaju
malo se na slikama cudan cini ovaj dio gdje su bile fabricke lajsne, ali vjerujem da je uzivo druga prica;)
 
Top