Pug206

Pug206

Član
RE: Pug206 & /////Alpine

Stvarno svaka cast, na idejama i na hrabrosti da ih ispunis...Ova hauba je isto jedinstvena, a extra je ispala:cool:
 
Član
RE: Pug206 & /////Alpine

hvalaa na lijepim komplimentima...radim neki clean-army style....jos mnogo detalja ima...al ja cu lagano da radim to...u svakom slucaju....nekopiram nikog...to mi je najbitnije... :D
 
RE: Pug206 & /////Alpine

nisam temu gledao za dugo ali moram ti reci da si ga sredio samo tako, gewinde extra felgice super i bad look samo tako sjeo...svidja mi se prednja plasticna crna karambolka u mat boji ako sam dobro primjetio samo bi ti preporucio da ofarbas ove crne plastike u boju auta sve ili sve 3 sem prednje a da prednja kako idu usta ostavis u crnoj dok bi ovo sa strane ofarbao u boju auta nesto tipa kao na slici, nemora bas biti nakoseno premu unutra nego bas u liniji usta da izgledaju jos veca...to je samo moj prijedlog...ali obavezno farbanje tih lajsni bit ce 100 puta bolji....sretno dalje.
2yjtvv6.jpg
 
Član
RE: Pug206 & /////Alpine

zerocool152003 je napisao(la):
nisam temu gledao za dugo ali moram ti reci da si ga sredio samo tako, gewinde extra felgice super i bad look samo tako sjeo...svidja mi se prednja plasticna crna karambolka u mat boji ako sam dobro primjetio samo bi ti preporucio da ofarbas ove crne plastike u boju auta sve ili sve 3 sem prednje a da prednja kako idu usta ostavis u crnoj dok bi ovo sa strane ofarbao u boju auta nesto tipa kao na slici, nemora bas biti nakoseno premu unutra nego bas u liniji usta da izgledaju jos veca...to je samo moj prijedlog...ali obavezno farbanje tih lajsni bit ce 100 puta bolji....sretno dalje.
2yjtvv6.jpg

po citavom autu ganjam kombinaciju crno-sivo....tako da mnogo bi izgbio da ofarbam laJsne u boju auta...zahvaljujem na lijepim komentarima...heheh....sve probam prvo u PS-u pa tek onda radim na autu...lijep pozdrav
 
BHT Ovisnik
RE: Pug206 & /////Alpine

jao pug mi se samo tako sviđa,svaka cast na trudu,odavno lijepseg nisam vidio:icon_twisted::cool:
 
Član
RE: Pug206 & /////Alpine

Sunce usijalo malo.... :123:
 

Prilozi

  • DSC_0368_fhdr (Medium).jpg
    DSC_0368_fhdr (Medium).jpg
    128,4 KB · Pregleda: 68
  • DSC_0383_fhdr (Medium).jpg
    DSC_0383_fhdr (Medium).jpg
    59,9 KB · Pregleda: 87
  • DSC_0401_fhdr (Medium) (Medium).jpg
    DSC_0401_fhdr (Medium) (Medium).jpg
    125,6 KB · Pregleda: 487
  • DSC_0403_fhdr (Medium).jpg
    DSC_0403_fhdr (Medium).jpg
    117,1 KB · Pregleda: 42
  • DSC_0427_fhdr (Medium).jpg
    DSC_0427_fhdr (Medium).jpg
    62,6 KB · Pregleda: 36
  • DSC_0430_fhdr (Medium).jpg
    DSC_0430_fhdr (Medium).jpg
    52,3 KB · Pregleda: 30
  • DSC_0440_fhdr (Medium).jpg
    DSC_0440_fhdr (Medium).jpg
    152,1 KB · Pregleda: 46
  • DSC_0444_fhdr (Medium).jpg
    DSC_0444_fhdr (Medium).jpg
    55,4 KB · Pregleda: 16
  • DSC_0460_fhdr (Medium) (Medium).jpg
    DSC_0460_fhdr (Medium) (Medium).jpg
    99,1 KB · Pregleda: 51
Član
RE: Pug206 & /////Alpine

felge su za sad jedine...koliko sam mogao pretrazit....jos niko nije napravio celicne 14 ke sa mnogo velikim falcom :D heheheh napred su 7.5 a nazad 9 joTA....buhahhahahha.... :D
 
Top