pug concept [zabranjeno kopiranje]

pug concept [zabranjeno kopiranje]

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
ev spremam se za peugeot design takmicenje...ev crteza koji su zavrseni, planiram jos jedan 3d crtez....bilo kakvi komentari i sugestije su pozeljni...malo se slabije vodi zbog mob-a...

side:
f_IMG023m_81626a6.jpg

front:
f_IMG025m_278ad1a.jpg

back:
f_IMG027m_a7c724f.jpg
 
Putovanja.ba
Administrator
Naprijed i nazad odlican, svaka cast i puno srece na takmicenju
 
Član
freekvw1983 je napisao(la):
nedovoljno mastovito.. probaj ponovo!

pa probaj ti, pa se dokazi. nesto ne vjerujem puno u suplju pricu...
emir
(da se ne misli da je buraz piso ovaj komentar, on je postavio post...)
 
Član
Kako ti rece freekvw1983, nedovoljno mastovito. Nema sanse da prodje ovako nesto. Posebno jel ovo tvoje cudo podsjeca na Toyotu, znaci totalno si promasio Peugeotov dizajnerski smjer. Na tom dizajn takmicenju se ne trazi samo dobar izgled, nego orginalnost.

Bude prijavljeno preko 4000 radova, tako da se ovi manje zanimljivi odmah odbace. Moras uraditi nesto interesantnije, imas vremena, nemoj zuriti, neg skontaj nesto da valja. Nije bitno kako ces to dobro skicirati, nego koliko je ideja jaka. Kreni sa necim nekonvencijalnim, primjera radi, probaj uraditi automobil koji ce liciti na fotoaparat. Znam da djeluje glupo na prvi pogled...
 
VR6Boki je napisao(la):
Kako ti rece freekvw1983, nedovoljno mastovito. Nema sanse da prodje ovako nesto. Posebno jel ovo tvoje cudo podsjeca na Toyotu, znaci totalno si promasio Peugeotov dizajnerski smjer. Na tom dizajn takmicenju se ne trazi samo dobar izgled, nego orginalnost.

Bude prijavljeno preko 4000 radova, tako da se ovi manje zanimljivi odmah odbace. Moras uraditi nesto interesantnije, imas vremena, nemoj zuriti, neg skontaj nesto da valja. Nije bitno kako ces to dobro skicirati, nego koliko je ideja jaka. Kreni sa necim nekonvencijalnim, primjera radi, probaj uraditi automobil koji ce liciti na fotoaparat. Znam da djeluje glupo na prvi pogled...

u potpunosti se slazem sa ovim komentarom. izvini, ali skice djeluju bas kao da su uradjene od ruke 11 godisnjaka. opusti ruku i pokusaj ponovo...
 
Legend
napali ste momka, kao da je nacrtao motornu zagu a ne auto
sjedite vi pa smislite ovako nesto, pa tek onda pricajte kako je mastovito ili ne (ne zelim da itko misli da ja sada napadam ovdje nekog)
ok je to da se da primjedba, ali na ovakav nacin i nije bas ohrabrujuca za njega, cuj vidi se da ga je 11godisnjak radio
ja sam sa 11 godina crtao krugove, auta nisam ni znao nacrtati.. sta je vama ?

ako uspijes rebrushati ovo, i uradit ga kako treba, svaka ti cast !
 
Član
Ma freek je previse dobar u ovome i u PS tako da njemu vazda nesto fali :D

Nisu svi ba dobri kao ti, popusti malo u ocjenjivanju ;) :D
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top