pug 406 coupe

pug 406 coupe

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
pozz forumašima!
ima li ko kakvog iskustva sa navedenim autom? doš'o vakat da se auto mijenja, a coupe je prvi na listi želja, tako da mi je svaka informacija bitna. kako im se kreću cijene kod nas i da li ih ima po ovim salonima polovnjaka? unaprijed zahvalan na informacijama.
 
Član
pa brate sta da ti kazem posto i ja volim coupe i atraktivno a ti pezoe moj prijedlog za tebe peugeot 206 cc coupe cabrio i to plavog on ti je izmedju 15-20 milja
 
Evo, ovako nesto:
http://www.autopijaca.ba/index.php?vozilo=29
ili
http://www.autopijaca.ba/index.php?vozilo=29&page=7&view=32737
 
Član
ja nemam nikakvo iskustvo, al mogu rec da mi je jedno od najljepsih auta koje je ikad napravljeno...jednostavno onaj izgled nece nikad zastarit...uzimaj njega...po meni je daleko ljepsi, a bogami i veci od 206 CC
 
Član
Ma kakav 206 cc,nemam iskustva s tim autima,ali sto se tice izgleda 406 coupe 100 puta bolji,auto mi je samo takvo,meni se strasno svidja!
 
Član
206 CC kada je tek izasla proglasena je najboljim pederskim autom, pa ti ako zelis... :) A meni je to totalno bezveze auto! Ali zato 406 coupe je stvarno extra auto! Prelijepo! Bio je jedno vrijeme kod nas neki lik vozio, svijetlo plavi i ja sam redovno obilazio i gledao ga, stvarno je super auto! Zato neces kiksati ako ga uzmes!
 
ma ja sam vidio par komada po gradu što se vozaju, fenomenalni su. a meni je to auto još dok sam tinejdžer bio, predstvaljalo nešto posebno, što bi rekli dječiji san.
vidio sam na netu ima nekih svijetlo plavi u kiseljaku prodaje se, ali udaren ali ne puno, nisu airbagovi iskočili. mada nikad nisam bio zagovornik kupovine udarenog auta, sad sam na kušnji! :)
pug 206cc je lijepo auto ali ne bih to uzeo, radije bih uzeo običnu 206 icu
 
Član
pa neke slike postavi da vidimo tog peugeota, ako nije previse udaren i ako tockovi nisu pomjereni sve se moze uradit bez nekih posljedica...a ako je sta jace i ako je ovjes pomjeren onda se ne isplati kupovat...
 
Član
sve sto ti mogu rec da je autic extra... vozio sam ga par puta ito sa 3.0 benzin motorom i leti...

a pored toga od njega se moze napravit ferrari replica :) pogle :)

http://www.extreme-sportscars.com/360/home_360.htm
 
Član
joj ej ovo je fakat furka .... care kupuj ovo auto i naruci sebi ovaj kit .... i aj na styling .... ne gine ti prvo :icon_smile:
 
Peugeot 205 GRD 1.8 je napisao(la):
ma ja sam vidio par komada po gradu što se vozaju, fenomenalni su. a meni je to auto još dok sam tinejdžer bio, predstvaljalo nešto posebno, što bi rekli dječiji san.
vidio sam na netu ima nekih svijetlo plavi u kiseljaku prodaje se, ali udaren ali ne puno, nisu airbagovi iskočili. mada nikad nisam bio zagovornik kupovine udarenog auta, sad sam na kušnji! :)
pug 206cc je lijepo auto ali ne bih to uzeo, radije bih uzeo običnu 206 icu
a ma drug pusti suplje 99% polovnih auta je udarano...;)
 
e niko mi ne reče, od vas stručnijih, je li ovo izgleda opasno, je li moguće ovo odraditi. znam da je teško procijeniti preko slike, al eto onako odokativno
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top