Pug 206cc

Pug 206cc

Evo da i formalno parkiran svoju vozilicu u garazu. Peugeot 206cc 2.0 benzin 100 kw (136 KS) slike slijede. A kad se namakne para ide su pravljanje vozilice.

slika225349201109131674.jpg

pugic2.jpg

pugic31.jpg

pugic61.jpg

pugic51.jpg


kako sam vec spomenuo u predstavljanju novih clanova, kontam aBd da ga farbam u crno, il u mat crnu. Hauba i krov sam mislio da odradim u carbon look-u. A vec su narucene kromirane stopke
image_80993_1.jpg
te farovi sa daylightom. Felge ce ostati koje su na njemu. A kasnije cu dok prvo ovo sve zavrsim uzeti 16-ke od Momo-e... Pozdrav za sve
 
Član
pored ovakve boje steta bi ga bilo farbati u crno,al bas steta, inace se cini kao fin francuz,volim cabriolete sa ovim cvrstim krovom:cool:
 
ne znam ja sam te stopke nasao na ebay-u. nazvao starog i on mi narucio. njemu ce doci i on ce meni busem poslati.

http://www.httuning.de/ebay/images/r%FCckleuchten/RP01LLB.jpg to su te stopke, a odavde sam ih narucio http://www.ebay.de/itm/LED-RUCKLEUCHTEN-KLARGLAS-PEUGEOT-206-SCHWARZ-NEU-LH-/290490865685?pt=DE_Autoteile&fits=Make%3APeugeot%7CModel%3A206+CC&hash=item43a29ad815#ht_3002wt_1141

hvala Armine. ma ima nekoliko ogrebotina po njemu. dva tri puta su mi kljucem isparali auto i dva put sam ga ja zakacio. ne znam dal postoji neka onda druga varijanta samo da se to napravi al da ga ne farbam cijelog.
 
Član
ma nemoj mijenjat boju,,,meni je ova pravo mocna, jedna od ljepsih boja koja
ako ga moras radit onda osvjezi ovu boju:cool::cool:
 
Član
Drug ekstra auto, ja mu ne bi dirao boju, a ako je taj pug kupljen BL onda ti i sam mogu reći da ekstra ide jer sam ga imao priliku provozati i nadam se ćeš ga se navozati :cool:
 
gruigor je napisao(la):
Drug ekstra auto, ja mu ne bi dirao boju, a ako je taj pug kupljen BL onda ti i sam mogu reći da ekstra ide jer sam ga imao priliku provozati i nadam se ćeš ga se navozati :cool:

haha jest kupljen je u BL od Milana. znaci boja mu ostaje kakva jeste
 
problem veliki... ja maloprije do auta. kad desna strana mi cijela skoro isparana kljucem... ja fakat ne znam koji qurac je vise ovim ljudima. mozel se to kako uradit bez da lakiram sad cijelo auto??
 
Top