Šta je novo?
BHTuning.com - Tuning & Styling

Dobrodošli na jedinstveni forum na našim prostorima sa tradicijom preko 10 godina, 80 000+ tema, preko 1 milion postova i 45 000+ članova ... Tuning & Styling na jendom mjestu sve za vašeg limenog ljubimca!

Pug 206

Zeran

Član
E jbg sad. Kad je bio nov, pod kontrolisanim uslovima je išao nešto 10-11sec. A ti ideš za 8sec, još sa putnicima i sporim šaltanjem

Start

Član
E jbg sad. Kad je bio nov, pod kontrolisanim uslovima je išao nešto 10-11sec. A ti ideš za 8sec, još sa putnicima i sporim šaltanjem
Napisao sam po satu,ako laže sat,lažem i ja,uostalom friziraj video na 7sek cini mi se i na 15 vidjeces da je 100 km,iako je totalno nebitno...

Sent from my E2303 using Tapatalk

soffa

Član
skines na mob aplikaciju i vidis preko gps koliko ide,ako ti pokazuje na satu 100 da ides a ovamo manje na mobitelu onda ti laze za tu razliku.

Start

Član
Opet cu citirati sebe,u pocetku sam na prvom odgovoru rekao da sam po satu gledao,znam i ja da mora lagati,i lijepo sam rekao tvornicki da ide oko 10,ovaj video je sasvim slučajno nastao,ne ganjam ja odavno brzinu

Sent from my E2303 using Tapatalk

Start

Član
I tako da malo dignemo prasinu,na autu je promjenjeno masu stvari i sto je trebalo i sto nije al vazda se ganja da mehanicki bude perfektan tako da je to normalno
Ove godine pug vec 3 puta bio na moru,sa d smo na 140 hiljada i gazimo dalje kilometre

Sent from my FIG-LX1 using Tapatalk

Start

Član
Pa nastavljamo, nakon sto sam promjenuo svasta nes, zadnji su bili nosači koji su me malo nervirali pa smo i to zamjenuli, nakon toga odlučim zamjenuti graničnik jer je auto trebalo lakirati, usput kupim tipske podmetače i to je zasad to. Auto je sad stvarno tvornica, trudim se da najmanju sitnicu popravim i auto je perfekcija

Sent from my FIG-LX1 using Tapatalk