PUG 206 2.0 tuning

PUG 206 2.0 tuning

Član
ma joj nemoj me izdavati sad :p

neg :icon_exclaim:

večeras slike nove , felge da vidimo kakave su :icon_smile:
 
Član
deez je napisao(la):
u pravu si... stvar ukusa ili neukusa...
moj je problem sto ne znam da uzivam u autu.

a snagu od 160 konja si ostvario cipom ili si jos nesto modificirao?
znas ti uzivati u autu, nisam ja to rekao, nego svako na svoj nacin uziva :)
cipom, i jos nekim preradama

pleasure je napisao(la):
ma joj nemoj me izdavati sad :p

neg :icon_exclaim:

večeras slike nove , felge da vidimo kakave su :icon_smile:

bice veceras hehe
 
Član
odlican motor :cool: a nfs izgled, pa ja bi ako nista barem ove mrezice u crno, te sredio stopke, nekako "isprane" djeluju...
 
Član
Limpi je napisao(la):
odlican motor :cool: a nfs izgled, pa ja bi ako nista barem ove mrezice u crno, te sredio stopke, nekako "isprane" djeluju...
hvala drug, a to sam i ja kontao da uradim, nego nikako da uhvatim vremena da to sve sredim :)


Lexillium je napisao(la):
Ja cuo da ti Peugeot ima 280 KS...prica se po Dobrinji...Kazu ako ne i više...
a to su samo price, nista vise od 160 ks, meni dosta ;)


bucky_mb@yahoo je napisao(la):
lijepo auto, pohvale za stil sredjivanja auta;)
dosta je vise german style-a na forumu, pozz

hvalaa drugg ;)
 
Početnik
Auto je extra....to sto se nekima ne svidja je stvar ukusa. Licno bih promjenio par stvarcica al' sve u svemu je ok ! ;)[/align]
 
cudo bozije koliko se ljudi vole raspravljati, isto tako sam trpio razna prepucavanja o snazi i sl,
sta je bitno nekome sa foruma koliko covjek ima konja, nije pojacao auto zbog nas, nego zbog sebe;)
isto tako respo je u pravu,, cipom se ne moze 50ks dobiti bez daljih modifikacija, a odma ga je neko napao,
svi lijece frustracije preko tastature:icon_exclaim::spam:
 
Član
bucky_mb@yahoo je napisao(la):
cudo bozije koliko se ljudi vole raspravljati, isto tako sam trpio razna prepucavanja o snazi i sl,
sta je bitno nekome sa foruma koliko covjek ima konja, nije pojacao auto zbog nas, nego zbog sebe;)
isto tako respo je u pravu,, cipom se ne moze 50ks dobiti bez daljih modifikacija, a odma ga je neko napao,
svi lijece frustracije preko tastature:icon_exclaim::spam:
slazem se u svemu sa tobom drug,
a to da se ne moze dobiti sa cipopm samim 50 ks ja nisam napisao nego sam rekao sa cipom i jos nekim modifikacijama
 
Član
zasto svaki auto da izgleda isto, gdje je tu onda smisao tuninga, tebe sad hiljadu clanova moze ubjedjivati da nesto ne valja, ako se tebi to svidja onda nemaju sta da ti pricaju, na kraju krajeva radis auto za sebe, i da ne mislis da je to najbolje za njega vjerujem da ne bi ni radio. ja kazem da sve vremenom dodje na svoje, vecina radi neki odredjeni stil pa onda naposlijetku ode na neki totalno drugi, ti samo sredjuj kako se tebi svidja

mislim da bi ovime sto ti je limpi predlozio puno postigao, povedi malo brigu o detaljima i sve ce to sjesti kako treba. Ja sam ti vidio ovaj auto uzivo, meni se svidio iskreno ako cemo, ja sam ti to napisao i kad si ga tek predstavio, ljepsi je uzivo nego na slikama

i mene bas zanima kako si dobio 50ks, ako je tajna nemoj da pises. Onako cisto radoznalosti radi me zanima, jer 50ks je poprilicna brojka
 
Član
ArminM je napisao(la):
zasto svaki auto da izgleda isto, gdje je tu onda smisao tuninga, tebe sad hiljadu clanova moze ubjedjivati da nesto ne valja, ako se tebi to svidja onda nemaju sta da ti pricaju, na kraju krajeva radis auto za sebe, i da ne mislis da je to najbolje za njega vjerujem da ne bi ni radio. ja kazem da sve vremenom dodje na svoje, vecina radi neki odredjeni stil pa onda naposlijetku ode na neki totalno drugi, ti samo sredjuj kako se tebi svidja

mislim da bi ovime sto ti je limpi predlozio puno postigao, povedi malo brigu o detaljima i sve ce to sjesti kako treba. Ja sam ti vidio ovaj auto uzivo, meni se svidio iskreno ako cemo, ja sam ti to napisao i kad si ga tek predstavio, ljepsi je uzivo nego na slikama

i mene bas zanima kako si dobio 50ks, ako je tajna nemoj da pises. Onako cisto radoznalosti radi me zanima, jer 50ks je poprilicna brojka

hvala ti drug, ja da sam htio da mi izgleda drugacije nebi stavljao sve ovo, ovako da ganjam neku sminku svaki drugi pezo u sa je gotovo isti, tako da nisma to htio nego ga uradio da bas bude drugaciji od njih, ljudi ce prije uociti mog nego bilo kojeg drugog, ma i detalji ce se srediti samo se nema puno love ni vremena, al polako doci ce sve na svoje, a sto se tice konja ima cip od 30 ks i jos neke prepravke na motoru, izduvu, nema tacno 160 ali je tu negjde
 
Top