Pug 206 16V 1.6

Pug 206 16V 1.6

Član
Crni transparentni sprej, tako se zove.

Kupis ga u radnji boja i lakova. Skines stope, ocistis ih fino, ali ne nitro razredjivacem.
Onda naspricas tanko ravnomjerno po cijelim stopama. U slucaju da ofulas uljani razredjivac i obrises sve pa ponovo
 
Član
Ne moras ako ces zastitit auto da ne ofarbas okolo. Stopke idu van za pola minuta,plasticni saraf ih drzi
 
Član
Za taj transparentni sprej treba primer pa onda lak jer ja mislim da svremenom matira..a druga opcija je folija za stopke brze i po meni ljepse izgleda..pa ti probaj oba postupka ne odvracam te ni od jednog..:)
 
Član
Za taj transparentni sprej treba primer pa onda lak jer ja mislim da svremenom matira..a druga opcija je folija za stopke brze i po meni ljepse izgleda..pa ti probaj oba postupka ne odvracam te ni od jednog..:)
Pa evo gledam neke teme i svi su vise za folije, a nisu nesta ni skupe, 30 KM obje stopke, da li se to isplati ?
 
Član
Za taj transparentni sprej treba primer pa onda lak jer ja mislim da svremenom matira..a druga opcija je folija za stopke brze i po meni ljepse izgleda..pa ti probaj oba postupka ne odvracam te ni od jednog..:)
Uslikam ja sutra moje stope, farbao ih prije par mjeseci, bez primera, bez icega. Iste kao i prvog dana
 
Član
Eto sad sam vam slikao, nisam nikad lakirao nista, samo transparentni, tri sloja
 

Prilozi

  • 1436549807997.jpg
    1436549807997.jpg
    1,5 MB · Pregleda: 35
Top