Pug 206 16V 1.6

Pug 206 16V 1.6

Član
Dobar Pug,dobar motor,ja bih ti preporučio druge stopke,malo i prednja stakla zatamnit,i naravno felge neke
 
Član
Samo lagano,lajsne u boju auta jesi ti radio ili tako kupljen? Ako budeš u mogućnosti uradi mu i projektore u farove dosta bi ga otvorilo,ubaci i koju sliku unutrašnjosti...
 
Član
fin jos 1.6 16v mmm :) moj ti je prijedlog da uzmes od ph2 farove ili jos bolje definitivno projektori i ispoliraj farove drugo auto ce ti biti.
 
Član
Motoru smrti nema, samo mjenjaj ulje, uradi i zupcasti ako ne znas kad je radjen, preventivno.
 
Član
Lijep lijepa boja malo tih stvarcica zamjeniti i uzivaj a evo probaj kaladontom ako ne uspije onda bolja pasta,brus,polirka...:)
 
Član
Ove stope ce bit druga prica ako ih preletis transparentnim sprejem, ima kod mene u garazi mislim kako sam ja to uradio
 
Član
Evo losije slike, obrisale su mi se one sto sam slikao bas stope.
Uglavnom transparentni sprej imas u bojama i lakovima kupit, par maraka kosta. Nanosis ga onoliko koliko tamne stope hoces. Ja nisam htio puno tamno, i nisam se pokajao
 

Prilozi

  • FB_IMG_1436389768137.jpg
    FB_IMG_1436389768137.jpg
    100,3 KB · Pregleda: 50
  • FB_IMG_1436389779752.jpg
    FB_IMG_1436389779752.jpg
    52,6 KB · Pregleda: 53
Član
Evo losije slike, obrisale su mi se one sto sam slikao bas stope.
Uglavnom transparentni sprej imas u bojama i lakovima kupit, par maraka kosta. Nanosis ga onoliko koliko tamne stope hoces. Ja nisam htio puno tamno, i nisam se pokajao
Da li bi na ove moje ovakvi odg jer se i meni svidjaju i kako se taj sprej zove, jer bi zelio istu ovoliku nijansu i sve to..
 
Top