PUG 106,PUNTO MK I,SAXO,,,savjeti

PUG 106,PUNTO MK I,SAXO,,,savjeti

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Dakle eskort ode,zanima me jedo od ova 3 auta,jer se mogu opruziti
maximalno do 6500 km,dakle samo me oni zanimaju,molio bih
da kazete nesto o njihovim osobinama posto do sada nisam vozao ni jednog od ova tri autica...:icon_question:
 
Član
tipujem na saxa,106 bas i nije nesto posebno,a punta imas na svakom koraku...nisam nijednog vozio pa da mogu rec da je to to,al moj izbor je saxo,bar sto se izgleda i same pojave tice;)
 
Član
Za 106-icu dodji na www.peugeotfanclub.ba pa se raspitaj, sigurno ce ti neko dati savjet iz prve ruke ;)
 
Član
ili saxa ili 106, svejedno je, tehnika je ista (vidis i sam da lice)...e sad je samo na tebi, na sta ces naletit i sta ti se vise svidja...
 
Član
mk 1 punto i to 1,1 l verziju.. ne kvari se nikako.. sladak autic..
samo mjenjaj potrosni materijal i miran si ...
Ja sad imam mk 2 i on je nepoderivo auto;)
 
Član
ako ces da se navozikas a ne ulazes previse onda puntic mk1 1.1 il 1.2 ili mk2 mozes uzeti isto za te pare 1.2 s 60ks.. ;);)
 
elmir je napisao(la):
ako ces da se navozikas a ne ulazes previse onda puntic mk1 1.1 il 1.2 ili mk2 mozes uzeti isto za te pare 1.2 s 60ks.. ;);)

Pa neces ni u francuza ulagati puno ako ga odrzajes... Dijelovi jesu nesto skuplji, al' sve je to origigi francusko i rijetko kad imas neki skuplji kvar, i to ako ode, kad promijenis za dugo si sretan, samo mijenjas potrosni materijal... Sto se mene tice francuz definitivno, sto se tice vanjskog izgleda Saxo mi je ljepsi...
 
Član
edoze je napisao(la):
tipujem na saxa,106 bas i nije nesto posebno,a punta imas na svakom koraku...nisam nijednog vozio pa da mogu rec da je to to,al moj izbor je saxo,bar sto se izgleda i same pojave tice;)

potpisujem ovo edino. saxo... nemam iskustva, al sam ko pojava, najljepsi od svih i nisam jos cuo da se neko zali.
sto se tice punta mk1 jaran mi ima 98 god, 1,1 motor. autic nije los, malo trosi. ali brate mili ono ako se pocne kvariti, nigdje mu kraja.
elektronika mu je da bog sacuva. pitaj trizex.a i smajketa najbolje ce ti reci. malo-malo pa neka lampica svjetluca, pocnu sva svjetla treperiti...
i nije cula-kazala, nego imam jarana, koji svako malo ima neki problem oko elektronike. jes ga vozo god i po bez najmanjeg kvara, al onda...
a i skoro svako ga danas voza. moj prijedlog SAXO, mada ni pugic nije los... ;)
 
Član
O Puntu ne znam puno, a Saxo-106 su isti auti u 90% komponenti. Saxo ima mnogo ljepsi interijer od 106, bar meni. Ako nadjes dobrog Saxa, nece biti problema. Odvedi ga obavezno u strucni servis PSA vozila da ga pregledaju, znaju ih muciti lezajevi zadnje torzije, a popravak bas nije jeftin. Ima tu jos nekih sitnijih gluposti, no po statistikama, Saxo je najpouzdaniji Citroenov automobil. Odrzavanje je stvarno jeftino, npr. sva 4 diska za obicni Saxo mozes naci za manje od 100 KM, kugle i slicno to je isto dosta jeftino. Samo je onaj redovni - veliki servis malo skuplji, pa gledaj ak bude Saxo-106, da ga ubacis u prvobitnu cijenu...
 
Legend
i ja bih saxa
ako ikako mognes, uzmi ovaj vts opremu, jer je puno ljepsi sa onim plastikicama, i po mogucnosti 1.4 16v ili 1.6 8v, ne trosi puno, a super ide .)
 
Član
nemam ti pojma o karakteristikama ovih auta al saxo mi je definitivno najljepsi a i cuo sam da je taj vts prava zujalica !
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top