Pucanje instrument table

Pucanje instrument table

Pocela pucati instrument tabla, kako bi se to mogli rijesiti da ne puca dalje, ima li ikakvo sredstvo za toga?
dsci1356.jpg
 
http://www.cbc.rs/forum/viewtopic.php?f=3&t=28993


eto mozda ti pomogne sta...

Ja sam gledao na DMAX-u emisija "Checker" kako popravlju, nekim materijalom ispune te pukotine(ne znam cime da li je neki silikon....)i izravnjaju tako nekako ali opet to se primijeti
 
Meni je najvaznije da ne puca dalje, ovo sto je do sad puklo nije puno.
Na ovom linku sam vidio da su silikon stavljali, sad ne znam koliko je to pametno?
 
tomislav_amg je napisao(la):
Meni je najvaznije da ne puca dalje, ovo sto je do sad puklo nije puno.
Na ovom linku sam vidio da su silikon stavljali, sad ne znam koliko je to pametno?

Nemoj ga izlagati suncu i njeguj tablu....

toliko od mene:lol: valjda ce se javiti kakav strucnjak za to...

Pa ovo sto nijemci rade sigurno nije lose ali da li sprjecava to ne znam...

popravak

http://www.youtube.com/watch?v=o4s50zsCx28
 
Pogledaj na BenzWorld-dot-org. Ima detaljno opisan proces i materijali koji ti trebaju, sredstva za ciscenje i pripremu za farbanje koze kao i boje koje merc koristi za farbanje koze (volico-dot-de). Urade ljudi izgleda kao nova :)
 
Administrator
ma kakav kokpit sprej... po meni nista to ne valja... daje privremen sjaj a onda skuplja prasinu...
vec sto je green devil rekao namazi kremom...
ona se rasusila i sad puca...
a ako ti popunis tim ljepilom za sajbe sto je neko spomenuo, ti ces popuniti rupu, ali tim sigurno neces sprijeciti da ona nastavi pucati, jedino ako je tu stalo pucanje i nece nastaviti dalje;)
 
Nadam se da ne smeta sto cu pokrenut ovu temu,al tema je sa kojom se cesto susrecemo.Punjenje pukotina se naj bolje pokazalo sa tecnim metalom,malo zvuci cudno ali radio sam to na dosta tabli i funkcionise super sto se pokazalo kroz par godina savrsenim.Sto se tice farbanja table ili kokpita.skinuti tablu iz auta oprati je dobro sredstvom za odmacivanje i vodom znaci ne okupat je vec oprat.Voda joj nece naskodit.posle toga uzeti Nitro razredjivac i dobro je odmastiti jos.Posle uzeti smirgl papir 400,pa 800 onda 1500 dobro ismitglat ne sad unistit vec fino skinut prvi sloj jer i dalje je masna.kad zavrsite onda uzet nitro razredjivac i opet je prebrisat.Posle toga plastik praimer,tanak sloj nanjet,osusi se tanak sloj ponovo,tako do tri ili 4 puta nanjet.kad se osusi praimer,uzeti Mat sprei znaci za auto farbanje,mat navodim jer ako stavite akrilni ili metalik necete moc vozit od odsjaja sunca od nje.prefarbat osusit i postavit.
 
Član
Evo da ti odma kažem nema ti pomoći ona kad jednom krene cijela će se iskrižati, ja sam našao za svoju w123 tablu ko novu al sam je platio 250 KM brate prije ćeš dijetelinu s 4 lista nać već zdravu tablu kod stare tipe mercedesa... a išao sam svugdje čak kažu da je kituju pa presvuku sta ja znam svasta nesto i kaze mi majstor koliko got ti ja naplatim meni malo a tebi puno i ne garantiram ti da će bit ok... tako da ti neobaziri se na to nek ona puca a baci se već u potragu za zdravom dok nije poskupila :icon_smile:
 
@George
Moja ne moze vise poskupljeti, nego samo pojeftiniti, a ti si svoju tablu masno platio :cool:
Kad sam restaurirao svog mercedesa w115 nasao sam dvije table zdrave kod rođaka na tavanu, jednu sam samo odmah stavio u auto, a druga nek stoji :icon_biggrin:
 
Top