ps3 hack??

ps3 hack??

Član
Citam na nekoj svedskoj stranici, kako je neki frajer uspio hakovati playstation 3, medjutim cim je to objavio na internetu on je uspjesno i uhapsen. Sto znaci nema nikakvog downloada, al vjerujem da je to neko uspio skinuti prije njegovog hapsenja. Zna li neko nesta vise o tome?
 
Član
ima moj drug ( drzi sony) instalira igrice na hard disk i ima neki usb pa igra igrice bez cd dodje ga igrica 8 km.
 

JD.

Član
ja kad vidim kod nekog da mu radi PS3 tako silovan sa tim bar godinu dana, onda cu vjerovati da je to pouzdano
 
Član
bilo je zavrzlama oko ovog... pa krene zezat bl na plejki, stagod ubacis nece i sl... jaran je medju prvima uzeo jailbreak", pa sad nema nikako plejku, tjesi se slucajnost pa mu nesto crklo... navodno kao nije trebao odmah ici na net sa takvom cipovanom plejkom...
 
Član
Limpi je napisao(la):
bilo je zavrzlama oko ovog... pa krene zezat bl na plejki, stagod ubacis nece i sl... jaran je medju prvima uzeo jailbreak", pa sad nema nikako plejku, tjesi se slucajnost pa mu nesto crklo... navodno kao nije trebao odmah ici na net sa takvom cipovanom plejkom...

e to nezz BGM ovaj frajer sto to radi kaze sve uredu ovo ono ...:icon_rolleyes:
 
Član
eto mene zanima znal ko od zenicana koga da radi u ze oko toga... ja davno batalio igre i to, nisam ni u toku, ponekad sa drustvom fuce, nekad gt-a, i to je to, chip mi ni bas i ne treba... ne kazem ni ja da ne radi chip, al eto jaran ocito nije imao srece...
 

JD.

Član
NeverMind je napisao(la):
JD. je napisao(la):
ja kad vidim kod nekog da mu radi PS3 tako silovan sa tim bar godinu dana, onda cu vjerovati da je to pouzdano


ma jrn nema razloga da ne radi software se samo mijenja ...

nije do softwarea nego do hardwarea koji se siluje onim divljim resetovanjem

jednostavno, nije to to
 
Top