* PS Zadatak * No. 1 Opel Astra

* PS Zadatak * No. 1 Opel Astra

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Legend
Odlucio sam izmjeniti naziv teme, jer neki koji rade, ali i oni koji crtaju, pogresno skontaju o cemu se u stvari radi, tako da umjesto takmicenje zvace se "zadatak".

Ovaj put sam odabrao Opel Astra iz 2000. godine, meni licno jedan od ljepsih automobila danas, koji je prilicno jeftin a dobije se puno toga u toj cijeni.
Moji radovi su samo da se odpocne rad i eventualno nekome da neku ideju. Copy paste je strogo zabranjen, i ja sam se aktivirao na starim forumima koji se bave PS-om i svaki dan gledam nove radova, tako da svaki rad koji bude copy paste ja cu "javno" prozvat.
* Da pojasnim znaci ako je neko radio auto u PS-u sa tog auta se nesmije nista uzmiat, ni karambolka ni hauba niti bilo sto drugo.

LP
dK



 
Legend
Da pojasnim znaci ako je neko radio auto u PS-u sa tog auta se nesmije nista uzmiat, ni karambolka ni hauba niti bilo sto drugo.

Znaci odes na net nadjes fotografiju auta uradjenog u PS prethodno, i onda ti poskidas karambolke felge spojlere sa njega. To se nesmije. Ako jos nesto nekome nije jasno neka me slobodno kontaktira ili na PM ili na MSN ;)
 
a ako je i na tom autu skinuto sa drugog auta, sa kojeg je i prije skinuto, cije onda skidamo?
i ako je u pitanju postojeci dio koji je neko skinuo na svoj rad a nema ga gdje drugo naci? nemozes nikad znati... ja sam iskreno pocascen ako neko skine dio mojih radova zato bujrum navalite!!
:)
 
Član
kada sam vidio freekvw1983 rad izgubio sam inspiraciju smijuci se.,.ewo sta je produkt:;:

turbicet2.gif
 
Legend
Hahahaha, al se ismija, al nemojte se zahebavat !!! bidnite ozbiljni dajte sta zanimljivo. Nego zna se sta je crtano, tipa ona LSD vrata i jos kojekakvi fazoni. Uostalom na meni je da trazim faker-e. A ima toliko auta na webu, i toliko spojlera i svega da vala nema potrebe da se uzima bilo sta od bilo koga.
Navalite, i PS za sljedeci rad imam jedno ugodno iznenadjenje :)
 
huraaaa!!! a na sta si mislio kad trazis fakere? to ti tvrdis da ja nisam?? pitaj moje cure nek ti kaze! ali nazalost ti nisam dostupan... :)
 
Član
ewo i od mene.:



ima nedostataka :D .:
prednja felga na jednom dijelu isjecena
i zadnja malo manja od prednje
mrsko mi da prepravljam kad sam vec postavio.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top