PS Tuning by Mr.BMW

PS Tuning by Mr.BMW

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Pozdrav svima,evo da i ja malo predstavim svoje radove...


Bmw e39 525i


Bmw e46


VW Passat

Stock


Verzija 1.


Verzija 2.


Bmw e60 530i




Audi A3




Audi A8




Peugeot 307cc




Toyota Supra




I jos...

Bmw e46 Karavan




Bmw e60 545i Karavan


Bmw e66 740d




Bmw X5




Bmw e93 320d




Bmw e46 Compact




i najnoviji

Citroen Sexo VTs:icon_biggrin:




Slabo radim u poslednje vreme,ali ako nekom zatreba pomoc tu sam uvek da pomognem!
 
Član
Bmw e39 525i na krovu izbija boja nekakva,nekako mi cudno izgleda
Bmw e46 zadnja felga mutna,izgleda mi kao da je ubacivan s neke druge pozadine,vidi se po prozorima,neka druga slika je umjesto ovog zida(vidi se kroz prozore),zadnji branik si nabrzaka odradio,nekako je mutan i ima neravnina
passat - vrata lose uradjena,prevelik ugao otvaranja,zadnj ibranik ima dosta gresaka,vidljivih,neravne ti linije,takodjer,greska na krovu,gdje je bila antena ostao ti ovaj crni dio koji je ustvari dio krovne antene a ne dio krovnih nosaca
audi a3-zadnja felga mi nekako lose postavljena,predji branik ispred tocka ima gresku,izduvi mutni,takodjer,boja ti je na skoro citavom autu mutna po rubovima auta,nije cista linija nego nesto zamuceno,ne znam zbog cega?
307cc-felga zadnja mutna i previse uvucena,trebao si malo izbacit
Bmw e66-izbija boja na krovu
bmw x3-felge mutne,boja izbija
Bmw e93-prag mutan,fulao si s carbon gepekom,mutan po rubovima auta
saxo vts-skoro citavo auto mutno?

radove bez gresaka nisam komentarisao,ima ih dosta,supra je premocna,respect...sve u svemu,obrati malo paznju na to da ti linije budu ciste i prave,potrudi se malo kod izrezivanja,dijelove uzimaj sa slika velike rezolucije,da ne budu mutni...extra radis,ispravi par greskica i bice extra;)
 
Član
edoze je napisao(la):
Bmw e39 525i na krovu izbija boja nekakva,nekako mi cudno izgleda
Bmw e46 zadnja felga mutna,izgleda mi kao da je ubacivan s neke druge pozadine,vidi se po prozorima,neka druga slika je umjesto ovog zida(vidi se kroz prozore),zadnji branik si nabrzaka odradio,nekako je mutan i ima neravnina
passat - vrata lose uradjena,prevelik ugao otvaranja,zadnj ibranik ima dosta gresaka,vidljivih,neravne ti linije,takodjer,greska na krovu,gdje je bila antena ostao ti ovaj crni dio koji je ustvari dio krovne antene a ne dio krovnih nosaca
audi a3-zadnja felga mi nekako lose postavljena,predji branik ispred tocka ima gresku,izduvi mutni,takodjer,boja ti je na skoro citavom autu mutna po rubovima auta,nije cista linija nego nesto zamuceno,ne znam zbog cega?
307cc-felga zadnja mutna i previse uvucena,trebao si malo izbacit
Bmw e66-izbija boja na krovu
bmw x3-felge mutne,boja izbija
Bmw e93-prag mutan,fulao si s carbon gepekom,mutan po rubovima auta
saxo vts-skoro citavo auto mutno?

radove bez gresaka nisam komentarisao,ima ih dosta,supra je premocna,respect...sve u svemu,obrati malo paznju na to da ti linije budu ciste i prave,potrudi se malo kod izrezivanja,dijelove uzimaj sa slika velike rezolucije,da ne budu mutni...extra radis,ispravi par greskica i bice extra;)

meni se neda pisati o greškama,
al ev edo što je napisao potpis :icon_biggrin:
 
Član
Hvala hvala,trudim se!Prijavicu se tamo nije prob.

A za greskica...a *eba ga sad mora greskica biti na greskama se uci!
 
Član
Tito si...
Samo da cujem nekog da ne valja.. nek taj napravi bolje..
Danas svak ima pravo glasa i to me nervira:icon_confused:
 
Član
Evo dva najnovija rada,a radi se i treci...:)

Pontiac GTO 2006 radjen za takmicenje





Alfa Romeo 156 Sportwagon isto za takmicenje



 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top