* PS takmicenje * No.4 BMW E30

* PS takmicenje * No.4 BMW E30

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
daki je napisao(la):
Ne kontam ovo zadnje..

sta nekontas? pa vidis da su felge balansirane! a spojler je tu da benga neuzleti na visim brzinama... zasiljeni branici lakse odbijaju kamencice na nasim divnim cestama, dok zuta stakla jednostavno izgledaju maximalno super! :)
 
Član
zelim da vidim sliku
Ako je unakazen odmah da autora strpamo u gepek i na jedno 15 minuta po parkingu donuts da pravim :)
 
neko je ukinuo moj majstorki PS uradak!!! tko to nema smisla za humor?? zar moram ja svoje bandazere da stavljam i pusku da punim?? :)
sram vas bilo! :(

za slijedeci put zapamtite da je smjeh pola zdravlja! :)
 
Član
freek za kaznu sad moras da uradi kockicu da bude ko avion,da bude medju najboljim radovima
hehehe
a dje ti ovo pade na pamet
hihihihihih
 
neznam sta da kazem... vidim da sa svakim takmicenjem sve manje views bude, a na ovoj kockici se stvarno nemoze puno raditi ako nista onda zbog boje.. pa reko da da budem malo koristan popularnosti ovog takmicenja (a i sebe malo da reklamiram) zrtvovao sam ljepotu tvoga auta na sveopcu korist! :)
pa sad reci da ideja nije genijalna! :)
ajd sad cu bas za kaznu da kockicu odradim ono hebiga kako samo ja znam! :)
 
Član
freekvw1983 je napisao(la):
neznam sta da kazem... vidim da sa svakim takmicenjem sve manje views bude, a na ovoj kockici se stvarno nemoze puno raditi ako nista onda zbog boje.. pa reko da da budem malo koristan popularnosti ovog takmicenja (a i sebe malo da reklamiram) zrtvovao sam ljepotu tvoga auta na sveopcu korist! :)
pa sad reci da ideja nije genijalna! :)
ajd sad cu bas za kaznu da kockicu odradim ono hebiga kako samo ja znam! :)
to se cjeni ;)
s nestrpljenjem ocekujem ishod :)
 
Član
Zanimljivo..Doboro rece freak precesto su takmicenja ohanite malo,imaju ljudi i zivot pored PS-a
 
Legend
Ja sam ljepo rekao, ovo i nije takmicenje gdje se nesto posebno ocjenjuje i boduje, i mastu na volju svima neka rade kako i sta zele.
Ja se zezam sa autima bojama, i crtezima, kad imam vremena i kad mi se da sto neznaci da svi morate crtat, od volje vam, jer poenta je da se malo zabavimo i koga zanima da nesto nauci.

Postove osim ako nema nekih uvreda, nemoj te brisat, nebitno ko je :) nema poente..
Eto tako
LP
dK
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top