* PS takmicenje * No. 1 Honda Acord

* PS takmicenje * No. 1 Honda Acord

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Legend
eh ovako, sto se tice auta, nije lose, samo sto je ugao kritican, a i kvalitet slike nije nes, preporucujem vam da ubuduce stavljate slike min rezolucije 1280x...

pozdrav :)
 
evo i od mene!

[attachment=789]


wide body kit
spustanje
felge BMW M3 e46
kracena svjetla
drugaciji branici
skidanje brave
stakla
dignita hauba sa otvorom
i jos koja sitnica
...
 
Legend
evo mog rada :)



@freekvw

jako lijep rad, svidja mi se, odlicno.. jaku uredno, ovi xenoni su realni, tockovi su ok, a ima i dosta brushanja, svaka cast, imas moj glas :)
 
hvala ljudi.. ali izgleda takmicenje jos nije zatvoreno... :D
a vidim ni vi niste kratki na idejama! posebno ti .nOKE! vidi se da prstis originalnoscu! vrata su jedna od golfa 3?
 
Legend
unutrasnjost je od honde civic (95'god), svidili su mi se ovi roll barovi :D, iako se ne uklapa bas u styling izgled auta al et.. reko' da promjenim, da lijeva vrata (sa nase strane gledista su) od g3, desna su sa civica, prednji branik je brush kao i sa strane ovaj, felge/gume su sa nissana nisma 350z.. :)
 
Legend
Jbga nije ovo bas glasanje tipicno da se broje glasovi, ali naveo sam prije da samo oni koji ne crtaju imaju pravo glasanja i komentara. I da ja necu radit kola za takmicenje, nego samo da se malo pokrene sa ovim, da se oslobode ostali clanovi. Tako da noke :) stisaj radove malo znam ja da ti znas crtat :). Pozzz, cekam ostale da vidim hoceli jos neko uzet farbat.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top