PS PROJEKAT :) ZAVRSENO!

PS PROJEKAT :) ZAVRSENO!

Član
tvrdoglavi je napisao(la):
zao mi je sto ti to moram reci,al ovo je bas bez veze,toliko vremena si potrosio mogao si ovo za sat vremena uradit :icon_sad:

prihvatio si se velikog posla,moj savjet ti je da radis po bazama,pa kad to savladas onda na koncepte predji ;)
Hvala na iskrenom misljenju.
Ovo je prvi crtez da ovako radim...Sve kad se sabere mozda sam potrosio nekih 5-6 sati. E sad..bitno je poceti, i prihvatam tvoj savjet i pocinjem vjezbati detalje. Pa cemo vidjeti ubuduce. Meni se za moj nivo znanja ovo svidja i trenutno bolje ne mogu :)
 
Član
ocekivao sam puno, puno vise... iskreno vise mi se svidja ono gdje je samo olovka bez boja.. :D

al et, prvi ti je rad... znam po sebi kad sam pocinjao u PS, za neke stvari koje sad odradim za pola sata trebalo mi je po 3 sata... samo rad i bice dobro... naravno treba i talenta...
 
Član
GOLF TZ je napisao(la):
ocekivao sam puno, puno vise... iskreno vise mi se svidja ono gdje je samo olovka bez boja.. :D

al et, prvi ti je rad... znam po sebi kad sam pocinjao u PS, za neke stvari koje sad odradim za pola sata trebalo mi je po 3 sata... samo rad i bice dobro... naravno treba i talenta...

dok ja malo opreme kupim, imam neki mis od 15 km. slomi se dok selektujem a ne sta drugo bice puno bolje. Inace na papiru radim odlicno, i mozda nekad i to objavim.
 
drago mi je da si prihvatio kritiku i nadam se da ces izvuci pouku iz ovoga...ako ti na papiru dobro ide,onda furaj,jer za ovako nesto trebas nacrtati slobodnom rukom na papiru tj skicirat,zatim skenirati i to prenjet u ps i popravljati linije pen toolom pa tek onda radit...ali ti moras sve na autu znati odradit,brush usavrsit...

mis ti i nije toliko bitan,za selekcije koristi pen tool i bit ce puno bolje (imas dosta tutoriala na youtube) :D
 
Član
tvrdoglavi ti je sve rekao :) nadji tutoriale dobre (ne moraju biti tuning da bi izvukao ono najbolje iz njih) i polako se šteli :)

a zapade mi za oko ko da je slon u njega upao brate, što napisa 'projekAT' živ bio ?
 
Top