PS League Round 1

PS League Round 1

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
^^info

2m4odnr.jpg


Ford Mondeo Hatchback (MkIV) 2007

the Team versus Fusion
wa4mtu.jpg

HR

VT Injection versus T&A
o0e5gw.jpg

HR

Xtreme VT
2vvlun4.jpg

HR

radovi su postavljeni random !

RADOVE ZAVRSITI I PREDATI DO 30 Januar 2009

SRETNO !
 
VT Injection

Rad ko rad nije los..... svidja mi se kako je uradjen kanal (kako li se vec zove) na autu... ali se ne ocjenjuje licni dojam nego kvalitet izrade.....
Minus veliki za pomjeranje auta.... vidi se predhodna pozadina kroz staklo-a , kao da nisu iste dvije felne.... (mada niko ne kaze i da moraju biti)... Prednje branik reckav... zadnja guma nekako cudno stoji, mozda grijesim, mada taj detalj nije bas presudan, kao ni to da se niste potpisali na rad....



T&A

Prednja guma kao da je malo veca od zadnje... na zadnjem braniku, dio koji nastavlja linije blatobrana, bas i ne prati tu liniju.... unutrasnjost nekako cudna... ne kazem da ne valja ali mi nesto ... ko da nije njegova :) ..... neznam... ali je fino uklopljena....


Glas (bodovi) T&A
 
Član
neću više da spamam,boost neću sad ništa govoriti,i kolko znam kad se auto radi sve se prilagođava autu a ne auto nečemu....



the Team
bočna strana nije dobro urađena,ne mislim na kvalitet prerade on je ok,
ali ukinuta su zadnja vrata a prednja su ostala ista valjda u takvih auta budu duža prednja vrata...
prednja guma djeluje preusko...
inače lijep rad,zadnje bočno staklo ste lijepo uradili,da su prednja vrata duža onda bi bio ko kupe i uz ovaj eleganti izgled bio bi još bolji


Fusion
puno više prerada,prvo što vidim su i ovdje vrata prednja su ostala ista... neznam šta znače ove plave linije na pragu i braniku nisu baš ni legle kako treba,nevidi se nova pozadina kroz šajbu i prozore...
rad je lijep,sviđa mi se boja ,lijepo su legli spojleri...


glas za Fusion
 
ja cu svoje ocjene stavit ovdje sam da vidim kak se glasa nek knox prvi to uradi pa da vidimo
a troza mi smo isli na sto realniji izgled cijele slike a ne samo auta i pogledaj malo dijelove nemogu bit realniji:123:


ev i ja cu sam rec par rijeci

kod fuzion mi se nesvidja ovaj usis na boku ama bas nikako nije realan al cu im dat bod samo zato sto su realnije u kompletu uradili od theteama
znaci plus za fuzion
 
Član
VT Injection
-spoiler probi oci :(
-prednja felga mi nekako flat a prednja guma se nekako nije uklopila..
-stopke sam vec negdje vidio mislim ovaj shape sad ne znam jestel vi pravili il je cp a mislim da je auto na kojem sam vidio bilo vt..
-svidja mi se isis i ideja rada samo je malo pretjerano :/

T&A
-kad gledam ovako 800x600 sve mi nekako kao nabacano nedefinisano pozadina fula stopke nekako mutne ono prvi dojam (tri tacke) kad otvorim HR sve na svom mjestu stopke normala auto za 10 nisam mogao da nadjem gresku osim pozadine i ovaj odsjaj na bumperu ispod lijeve stopke nekako pretaman i preostar :S


glas T&A


eto ovako treba glasati..oni koji su se takmicili ne mogu glasati za sebe a ne logicno je da glasa za protivnika znaci samo za druge parove..
 
Član
theTeam:
-malo prerada, drecava boja, ne-realan usis
Fusion:
-nema minusa
(?) bodu mi oci mrezice naprijed i ovaj usis na zadnjem blatobranu iako nisu ne-realni.. ne znam sto al et :)
------------------------------------------------------------------------------------------------------
GLAS:....FUSION
------------------------------------------------------------------------------------------------------
VT Injection:
- ne svidjaju mi se tockovi, niti jedan, i ovaj spojler.. hmm.. ne znam opet jel minus il (?) sto ga stavi ovolikog :-S (inace je hell of a chop, svaka vam cast :))
T&A:
- sto ste ovako dobro uradili :D
------------------------------------------------------------------------------------------------------
GLAS:....T&A
------------------------------------------------------------------------------------------------------
 
Član
VT Injection:
zadnji kraj mi se mnogo svidja! stopovi su vrhunski!:cool: gume obe su mi malo cudne da kazem... sve u svemu fin rad. svidja mi se...
__________________________________________________________________

T&A:
extra rad, svidja mi se. par djelova je mi se cine malo cudnim... ali jos sam mlad i neiskusan:icon_smile:
__________________________________________________________________

T&A+
 
Član
^hmm mislim da im je itekako poznato, ako nije ima nacina da se dokaze, dajte psd i donora i rijesena stvar
 
ee ovi farovi su s lamburginia i nisamih mazno pogledajte na netcarshow pa ce te vidjet rijec je o lamborginiu onom novom sivom onaj vojnicki s extremnim usisima ima punio slika ak ne nadjete ja cu stavit donor ja ne kradem s tudjih copova
 
Član
itekako su mi poznati ovi stopovi al nikako ne izgledaju ni priblizno nasim stopovima sto smo smi stavili na auto..Pogledaj te sa tog audija a pogledaj sa lamburginia.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top