ps cs3 crack

ps cs3 crack

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Bok svima, da prijeđem na stvar odma, skinuo sam neki ps cs3 sa net-a instalirao ga, izbriso downloadani folder (trebalo mi mjesta) i nakon 30 dana me počelo jebat ono trial period, i gledam na netu kak da to sredim, i piše ono nešto da treba izbrisat application.sif file, i izbrišem ga al nije uspilo, pisalo neki error, da treba reinstall, onda vratim application.sif gdje je bio i opet isto, skinem neki program , kao neki crack i taj program mi izbriso trajno application.sif , tak da ne skidam sve ponovo, ak je moguće da netko negdje upload-a application.sif i crack od photoshopa cs3
 
Član
corrado je napisao(la):
Bok svima, da prijeđem na stvar odma, skinuo sam neki ps cs3 sa net-a instalirao ga, izbriso downloadani folder (trebalo mi mjesta) i nakon 30 dana me počelo jebat ono trial period, i gledam na netu kak da to sredim, i piše ono nešto da treba izbrisat application.sif file, i izbrišem ga al nije uspilo, pisalo neki error, da treba reinstall, onda vratim application.sif gdje je bio i opet isto, skinem neki program , kao neki crack i taj program mi izbriso trajno application.sif , tak da ne skidam sve ponovo, ak je moguće da netko negdje upload-a application.sif i crack od photoshopa cs3

torrent...pa skidaj do mile volje...koristim vec 2 mjeseca cs3 i mogu ti reci da mnogo dobro radi...
 
Član
ovo sam napisao da ako netko ima ak moze negdje stavit ili poslat na akabreak@gmail.com a skinut znam i sam samo što to traje, a i već sam previše potrošio
 
Član
Poslusaj sasad-a, idi na torrent searcheve, ali odaberi one gdje mozes da vidis pojedinacne fajlove u torrentu. Odaberi neki od tih torrenata, a u svom torrent clientu skini samo one fajlove koje trebas za crack, NE citavu instalaciju.
 
Član
ako trebas samo key ovaj ti je pravi i odgovarajuci bar meni je ...

1330-1101-1921-7520-1721-1324
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top