ps challenge-komentari

ps challenge-komentari

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
joj vidje cete kod mene xd....nesto sam experimentisao...xd ali et...eo sada cu da sljem ryu.....nadam se da nije lose..

evo imam problem...sa slanjem slike RYU....dodao sam te na msn ...haj acc...da ti je tako posaljem ako ne onda mogu li je ja uploadovati u 21:00 sati ???odg
 
cico_mevle je napisao(la):
ja nisam nista posebno ni radio vicete a nisam se ni trudio bas:123:

potpis da ti se pridruzim nisam ni ja nemam puno vremena a i dosadno je ovako odma radit sve:icon_biggrin:
nadam se da ce slijeddeci put biti nesto bolje;)
 

Ryu

Član
Tomica je napisao(la):
ja sam gotov , ryu nisi ništa odgovorio , valjda si dobil sliku

dobio sam sliku...

ja samo odgovorim ako nesto nije u redu ;)

D_cash je napisao(la):
joj vidje cete kod mene xd....nesto sam experimentisao...xd ali et...eo sada cu da sljem ryu.....nadam se da nije lose..

evo imam problem...sa slanjem slike RYU....dodao sam te na msn ...haj acc...da ti je tako posaljem ako ne onda mogu li je ja uploadovati u 21:00 sati ???odg



na msn sam ja...pa salji,kad naletis
ako me ne vidis dodaj me ponovo,posto ja tebe nisam dodo (nisam znao da si ti,mislio neko bezze dodaje) a novi msn,pa sranje...
 
daj ba ljudi stavljaj te objasnjenja obavezna su jer moramo znat po cemu su dobili ocjenu a i troza glasaj:123:
 
Član
heh....ma ja experimentisao sam nesto s bojom a i nisam nesto puno radio....1.5 -2 sata....a trenutno je u fazi jedna golf 3 ali ovo radim polako i ozbiljnjje....xd:cool:
 
eo onaj cico nas sto si nesta reko tamo u onoj temi
ovo ti je najlosiji rad do sada znaci nije ovo ni tuning ni nista jer si stavio felge koje idu na lowrider auta ali ne i na fiesu :icon_rolleyes: ovo je vise za pravi tuning:123: i takodje uz ove felge ovaj usissa strane neide nikako usisnik sa strane+ lowrider felge nemore nimalo
nemoj se ljutit ali tako je to ali dobro je ima malo sitnih greskica ali moglo se tu jos za 24 h uradit ;)
 
fast..tuning20 je napisao(la):
eo onaj cico nas sto si nesta reko tamo u onoj temi
ovo ti je najlosiji rad do sada znaci nije ovo ni tuning ni nista jer si stavio felge koje idu na lowrider auta ali ne i na fiesu :icon_rolleyes: ovo je vise za pravi tuning:123: i takodje uz ove felge ovaj usissa strane neide nikako usisnik sa strane+ lowrider felge nemore nimalo
nemoj se ljutit ali tako je to ali dobro je ima malo sitnih greskica ali moglo se tu jos za 24 h uradit ;)

fala na coment al ja nisam to ni gledo bilo mi je sam da stavim bilo kakve naiso na njih svidjele mi se i stavio a i nisam se nesto trudio nisam cak ni branik a ni prag stavio :123: samo spustio ak se primjeti prosirio podosta i naprijed malo haubu napravio nije ko kod ostalih al zato sam detalje perfekt odradio nema greske ja je nemogu nac sto se tice obrade
 
Član
samo felne druge da si bilo bi super ;)
one djeliju nacrtane samo da su neke realne bilo bi ok

imaš 9 :D
 
Trozic je napisao(la):
samo felne druge da si bilo bi super ;)
one djeliju nacrtane samo da su neke realne bilo bi ok

imaš 9 :D

heheh hvala jesu me fele zajebale al imo sam ja ideju bolju mozda bi i uspio je uradit da sam sinoc htio ja sinoc poceo i stvarno sam bio pospan a vec bilo 3 i ja legnem i danas tek kreno radit u 5 nisam ni ovo stigo da zavrsim a kamoli ovu ideju al cu to u ligi uradit nadam se da ce ispast dobro
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top