PS Challenge 3 komentari

PS Challenge 3 komentari

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Decki kada se radovi predaju i dokle ste dosli ja sam branike stavio.blatobrane felge brushat naucio jos malo doradit mislim da necete vjerovat da sam ja djelove pasovo i radio auto al ako bude potreba budem vam poslao psd file.
 
Super Moderator
BoosT666 je napisao(la):
Decki kada se radovi predaju i dokle ste dosli ja sam branike stavio.blatobrane felge brushat naucio jos malo doradit mislim da necete vjerovat da sam ja djelove pasovo i radio auto al ako bude potreba budem vam poslao psd file.

bas jedva cekam da vidim te brushane felge :D
 
Član
allroad je napisao(la):
BoosT666 je napisao(la):
Decki kada se radovi predaju i dokle ste dosli ja sam branike stavio.blatobrane felge brushat naucio jos malo doradit mislim da necete vjerovat da sam ja djelove pasovo i radio auto al ako bude potreba budem vam poslao psd file.

bas jedva cekam da vidim te brushane felge :D


POGRESNO SE IZRAZIO NABACIO SAM FELGE i naucio brushat-i rad samo nisam jos toliko naucio al eto ide pomalo air brushom radim jel vi tim radite..
 
aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
aaaa
aaaaaaaa
aaaaaaaaaaaaaaaaa
aaaaaaaaa
aaaaaaaaaaa
aaaaaaaaaaaaaaaaa
aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa









hocel mi ko pomoc koje god felge stavim nestimaju nikako

jel ima neko prijedloooggggg

inace cu razvalit komp i ubit se zbog rada:icon_evil::icon_twisted::icon_evil::icon_mad::icon_mad:



:lol::lol::icon_rolleyes:
 
Super Moderator
joj fast sta kukas kakve sam ja felge naso sjele heeeeeeeeee ma nikad bolje nije uklopila felga... al mutna mi zadnja mala puno :icon_mad::icon_mad::icon_mad::icon_mad:
 
Ja sam nedavno radio ovu astru (doduse druga strana i uga), pa reko ajd da e uradim istu, ne sto je dobra (dobio sampunokritika) nego cisto da probam isto uraditi, a ako uspije radim i zadnju stranu......
 
Član
ja imam razni slika auta,6000++++,za golfa sam tražio felne dugo po internetu,i na kraju skontam da ja imam na kompu razni za njega :lol:
ja sam obriso svu boju sa auta ofarbo ponovo brushem i uradio sjene refleksije...
 
BoosT666 je napisao(la):
allroad je napisao(la):
BoosT666 je napisao(la):
Decki kada se radovi predaju i dokle ste dosli ja sam branike stavio.blatobrane felge brushat naucio jos malo doradit mislim da necete vjerovat da sam ja djelove pasovo i radio auto al ako bude potreba budem vam poslao psd file.

bas jedva cekam da vidim te brushane felge :D


POGRESNO SE IZRAZIO NABACIO SAM FELGE i naucio brushat-i rad samo nisam jos toliko naucio al eto ide pomalo air brushom radim jel vi tim radite..

ne radim aj posalji mi ak mozes taj air brush na pm il na msn
 
Član
cico_mevle je napisao(la):
BoosT666 je napisao(la):
allroad je napisao(la):
BoosT666 je napisao(la):
Decki kada se radovi predaju i dokle ste dosli ja sam branike stavio.blatobrane felge brushat naucio jos malo doradit mislim da necete vjerovat da sam ja djelove pasovo i radio auto al ako bude potreba budem vam poslao psd file.

bas jedva cekam da vidim te brushane felge :D


POGRESNO SE IZRAZIO NABACIO SAM FELGE i naucio brushat-i rad samo nisam jos toliko naucio al eto ide pomalo air brushom radim jel vi tim radite..

ne radim aj posalji mi ak mozes taj air brush na pm il na msn

još vi radite prije nego počnete korisiti brush,air brush ti je riktanje onog FLOW to ti je normalan bruš samo flow podesiš i opacity ja tako farbam auta...
malo uvježbajte ps doće sve na svoje...
 
Član
prvo usavrsite c/p pa onda brush, ja sam 3 god sa prekidima za ps-om i dosta sam radio sa brushem i taj nacin rada je meni dosadan meni je puuuno draze c/p i dje treba popravit malo brusha, rijetko sta rebrusham ili zbrusham od nule ;)
 

Ryu

Član
ja sam skoro gotov,par detalja u ponedjeljak da odradim i to je to...

samo mi se felge ne svidjaju sto sam stavio,da mi bi kakve druge,a ne mogu nac odgovarajuce :(
 
Član
sandy_mo je napisao(la):
prvo usavrsite c/p pa onda brush, ja sam 3 god sa prekidima za ps-om i dosta sam radio sa brushem i taj nacin rada je meni dosadan meni je puuuno draze c/p i dje treba popravit malo brusha, rijetko sta rebrusham ili zbrusham od nule ;)

tak sam ja pošo c/p,sad prepravim djelove pređem brušem gdje treba popravim ako fali šta docrtam,ali neradim sve brušem inače to mi i nije cilj više volim realan izgled dok bruš je art style,samo treba polako što kažeš ;)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top