Prvomajska havarija u Mostaru

Prvomajska havarija u Mostaru

Član
Oko 19.00 sati na križanju kod Fabrike duhana Mostar na izlazu na magistralni put M-17 dogodila se prometna nesreća u kojoj su sudjelovali vozilo "Golf II" i skuter. Kako se doznaje sa lica mjesta na skuteru su bile dvije osobe, muška i ženska.

Neslužbeno, "Golf II" se kretao iz pravca juga magistralnim putem i u trenutku skretanja prema naselju Tekija iz suprotnog pravca je naišao motocikl, te je došlo do sudara.


Prema prvim, neslužbenim informacijama osobe koje su bile na motociklu, u dosta teškom stanju prevezene su u bolnicu.

Večeras oko 22.00 sata bilježimo još jednu težu prometnu nezgodu u kojoj je sudjelovalo 4-5 automobila. Na sjevernom izlazu iz Mostara, na prometnici M17, pored benzinske crpke Ina, sudarili su se Golf IV (850-K-148), Audi 80 (261-T-124), VW Passat (M05-T-506), Golf II (097-T-936) i pretpostavljamo vozilo Seat Ibiza koje je također bilo manje oštećeno i zaustavljeno na prometnici.


Po onome što se moglo vidjeti i što smo čuli od jednoga vozača sudionika nezgode, Golf IV je udario sva ostala vozila krećući se iz pravca sjevera prema Mostaru prešavši u njihovu prometnu traku.



Promet se nakon nezgode i za vrijeme vršenja uviđaja odvijao naizmjeničnim propuštanjem vozila. Neslužbeno doznajemo kako osim veće materijalne štete ozlijeđenih nije bilo.



Crna serija prvosvibanjskih prometnih nesreća nastavila se noćas oko 0:30 na nadvožnjaku sjeverno od Orlaca došlo je do teške prometne nesreće. Kako doznajemo, Više osoba zadobilo je ozljede neutvrđenoga stupnja, a vozila su završila u provalijama s obe strane mosta.

(Bljesak.info)

Slike na http://www.bljesak.info/content/view/51302/158/

____________________________________________________________
Upravo sam saznao da je cura koja je bila na skuteru Alisa Ljeljak preminula. R.I.P
a i u Raštanima je bilo udesa.
 
BHT Ovisnik
svasta:icon_eek::icon_eek::icon_eek:
BOže pomozi ozljeđenim,al sve je to većinski pijano
 
Član
R.I.P. :icon_cry:
Danas slusam na radiju,i cim sam cuo Tekija u Mostaru,znao sam da je teza nesreca...
 
BHT Ovisnik
sad se sjetih,kako sam bio u blagaju,bili su momak i cura na skuteru cijel dan zujali,momak bez majice i icega vozao skuter,cura iza njega bila,a koliko se sjecam zutkast je skuter i bio:icon_sad:
 
Član
Jeste zuti skuter,ja prosao pored tekije 20-tak minuta poslije udesa.Ni on nije imao kacigu,obadvije mu noge iz kukova izvaljenje...da nas Bog sacuva slicnih stvari
 
BHT Ovisnik
Bože sačuvaj:icon_sad: eto velim ti,par puta ga u danu vidio,ni majice nije imao,kamol' kacige
 
Član
punisher je napisao(la):
mogo sam zginut jucer bar 7 puta, sve zbog budala pripitih i umorenih:icon_mad:

je i ja isto ...ni za jedan praznik nije bilo gore ljudi su nenormalni bili totalno:icon_mad::icon_mad:
 
Legend
zalosno .....

evo u mom' kraju prvi maj , preko dana nigdje ziva roba ,svi piju i rostiljaju , a navecer vozim curu kuci , kolona je 500m auta , krivina ko u prici , svi idu normalno i neki talent 100% pijan zemlja zrak , Smart-om pretice , zadnji tocak vazda jedan u zraku kako vozi i mota i sta ces budali ?? kad pogine , tu niko nece reci vidi zalosno , reci ce vidi budale ......

treba i popiti i uzivati , ali dokazivati nesto ..... i ovako nazalost ti slucajevi zvrse,zalosno sto ta cura izgubi zivot
 
Član
u svakoj saobraćajci golf 2:icon_mad::icon_mad::icon_mad: ko smeće, nije ni čudo, nekima bitnije lijepit plastikica po autu, nego kupiti gume, kočnice....:icon_mad:
 
Član
Nisu problem auta nego vozači.Budali možeš dati najnovije i najsigurnije auto,on će se svejedno skršit i napravit havariju.Kasno je sada prebacivati krivnju.Jedan mladi život je otišao...

Ako ćemo nekoga kriviti,nijedna strana nije nedužna.Vozač golfa je oduzeo prednost motoru,ali nijedno od njih na motoru nisu imali zakonsku opremu.Motoristi ne mogu računati na prednost,bar ne na brdovitom balkanu.Kod nas važi pravilo,tko je veći taj ima prednost
 
Top