Prvo okupljanje bhtuning.com

Prvo okupljanje bhtuning.com

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

JD.

Član
nista ti blic ne koristi jer slike budu ruzne zbog odsjaja na autima. drugo je slikat sa blicem raju u kaficu i slicno, na autima to ispadne bezveze, nisam jednom probao auto slikati navece. najbolje neko osvijetljeno mjesto i digitalac sa postoljem i to je to

slikat cemo drugi put :D

elem predlazem da skontate negdje da se ode na kafu umjesto da se stoji na parkingu ipak je januar
 
Član
almera_2.0_D je napisao(la):
Ono... malo sarajevskog... nista previse. Samo da nazdravimo rad foruma i okupljanje clanova.

sto se tice mene, ja ne pijem barem ne alkohol jer ne smijem (imam svoj razlog), a sve bezalkoholno moze.
 
Putovanja.ba
Administrator
emirEX_sa je napisao(la):
almera_2.0_D je napisao(la):
Ono... malo sarajevskog... nista previse. Samo da nazdravimo rad foruma i okupljanje clanova.

sto se tice mene, ja ne pijem barem ne alkohol jer ne smijem (imam svoj razlog), a sve bezalkoholno moze.


Nije frka drug, postujemo mi to ;)
 
Putovanja.ba
Administrator
Nesto kontam da prebacimo mjesto sastanka u garazu Interexa. Iz vise razloga:
1. Svijetlo ima koliko znam i lakse ce biti slikati a i nama sta cu u mraku cumurat.
2. Zimsko doba, puse vjetar na Vrbanji usred ljeta smrznut cemo se.
3. Ako sta bude padalo sklonjeni smo.
4. A mozemo i u Interex na kafu poslije.

Sta mislite, dakle vrijeme i dan isti nedjelja u 18. samo da bude Interex garaza.
 
Putovanja.ba
Administrator
Ima jos vremena do nedjelje, pa razmislite, ako bude lose vrijeme i hladno bolje nam je u garazu nego uz rijeku da vlagu povucemo :)
 
to sam i ja u predhodnim postovima predlozio,i stojim da sam jos ZA....Nego ja ne znam da li ce nam iko praviti probleme,ja mislim da nece,a koliko znam tamo su se skupljali i clanovi sa auto.ba foruma,mozda grijesim ali mislim da jesu...
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top